Кривий Ріг – Ресурсний центр

Інтерактивне опитування

Ваша думка щодо умов продажу вільних земельних ділянок комунальної власності (або прав на них) для здійснення будівництва об’єктів промислового та цивільного призначення на території міста

Шановні мешканці міста! Криворізька міська рада, рішенням від 31.01.2018 №2448 запустила механізм продажу земельних ділянок комунальної власності міста (або прав на них) на конкурсних засадах (через земельні торги), що передбачено частиною другою статті 134 Земельного кодексу України. З моменту прийняття вказаного рішення розпочинається процедура добору конкретних земельних ділянок, які (або права на які) можуть бути виставлені у вигляді лоту на земельні торги. Добір земельних ділянок, які (або права на які) виставляються на земельні торги здійснюється з урахуванням положень генерального плану міста та документації із землеустрою, а також маркетингових досліджень, інвестиційної привабливості, звернень громадян та юридичних осіб щодо намірів забудови. Оскільки громада є власником вільних від забудови земель на території міста і зацікавлена у подальшому розвитку соціально-культурної, транспортної та промислової інфраструктури, просимо Вас, шановні члени громади, висловити свою думку щодо умов продажу вільних ділянок або прав на них, заповнивши анкету, що надається:


Просимо вас надати відповіді на запропоновані питання

Як Ви відноситесь до продажу вільних земельних ділянок комунальної власності або прав на них?
Що має бути пріоритетом?
Який, на Вашу думку, має бути термін оренди вільної земельної ділянки комунальної власності, отриманої під будівництво об’єкту за результатами земельних торгів?