Кривий Ріг – Ресурсний центр Туристичні машрути

Краплина Європи на карті Криворіжжя

Краплина Європи на карті Криворіжжя


Автор (розробник): Янієва-Тарасова Анастасия Василівна
Історична довідка: Даний маршрут був створений з метоюпоглиблення знань, щодо історичних подій на Криворіжжі та участі в ній 17 окремої танкової криворізької бригади, для розвитку інтересу до вивчення історії своєї малої Батьківщини, вміння самостійно аналізувати історичні події, а також для виховання почуття патріотизмуі національної гордості та самовідданості.
Організатор: Позашкільний комунальний заклад "Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Центрально-Міського району"
Маршрут: Танк-10 на південно-західній околиці м. Кривого Рогу - Музей бойової слави 17ОТКБ - обеліск в степу невідомому солдату - готель "Братислава" - ККДНЗ №6,4 - КЗШ №85 - гарнізонний будинок офіцерів - храм святого Веливомученика Георгія Переможця
Телефон для зв’язку: (098) 082-75-21
Тип: Навчально-тематичний
За способом руху: пішохідний
Довжина маршруту: 3 km.
Тривалість маршруту: 02:30 г.
Дата проведення: 15 вересня 2019 р. - 31 травня 2020 р.
Час проведення: 9:00-16:00
Вікова категорія екскурсантів: Від 10 до 16


Маршрут

#1
Танк-10 на південно-західній околиці м. Кривого Рогу є символом 17ОТКБ
Зупинка
#2
Музей бойової слави 17 окремої танкової бригади, єдиний музей в місті на території військової частини, який широко відомий суспільному загалу. музей задуманий, як комплекс військово - патріотичного виховання та історична святиня дивізії, тому був розташований на території колишньої дивізії. В музеї експонується близько 10 зразків зброї; 22 документи; 180 фото воєнних років.
Зупинка
#3
На території Всебратського є невеличкий стандартний пам'ятничок з зіркою на шпилі, одиноко стоїть серед степу. На ньому не має ні імені, ні прізвищ. виходить це пaм'ятник невідомому солдату, адже бої на полі Всебратського були в 1944 році страшні.
Зупинка
#4
На Всебратському - 2 розташований трьохзірковий готель "Братислава". Не дивлячись на віддаленість від центра м.Кривого Рогу, він завжди охоче приймає стомлених путників. Серед гостей гтелю були відомі артисти, спортсмени, науковці, депутати, діловий світ.
Зупинка
#5
В одному з найкращих куточків Кривого Рогу розташовано дошкільний заклад "Веселка" (ККДНЗ №6,4), який збудовано за європейськими стандартами та віповідає вимогам 21 століття, в якому дитині приємно і безпечно перебувати, який стимулює її розвиток, забезпечує комфортні умови для формування здоров'я і є оптимальним для її зростання
Зупинка
#6
Військове містечко - 35 виникло у 1958 році та власної школи не мало. Військові будівельники збудували школу, відкриття якої відбулося 21 листопада 1960 року. З 1992 року почала функціонувати друга споруда школи, яка була побудована за проектом австрійської фірми "Хофман Макулан".
Зупинка
#7
на Всебратському - 2 не тільки привабливі кліматичні умови, а й чудові можливості для культурного та фізичного розвитку. Центром дозвілля на Макулані є гарнізонний будинок офіцерів, де проходять офіційні зібрання військового з'єднання 17ОКТБ та святкові урочистості жителів мікрорайону.
Зупинка
#8
Храм Святого Великомученика Георгія Переможця, розташований на найвищій географічній точці Кривого Рогу, з подвір’я храму можна полюбуватися панорамним видом міста. Широко відомий населенню Центрально – Міського району та міста Храм почав богослужіння в 1995 році, 06 жовтня був освячений головний купол храму, а в 2011 році був побудований сучасний храм.
Зупинка