Перелік замовників закупівель

Статуc:договір укладено

Назва: Комунальне некомерційне підприємство “Криворізька міська лікарня №5” Криворізької міської ради
Код ЄДРПОУ: 01987037
Поштовий індекс:
50049
Адміністративний район: Саксаганський
Адреса:
вулиця Поперечна буд. 1А
Керівник: Мудра Лариса Олександрівна
Телефон: (068) 219-81-21  
Email: pjataja_doktor@ukr.net  

Останні зареєстровані у розділі
Сортувати: Назва Кінцевий термін подання пропозиції до Дата модифікації

50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з технічного обслуговування та поточний ремонт офісної техніки)

Вид закупівлі: послуги Кількість: 21
Умови поставки:

Виконавець надає послуги по Договору протягом робочого часу (з 9 до 16 години крім суботи, неділі й святкових днів). Строки надання послуг визначаються в момент розміщення замовлення або після проведення детального обстеження дефектів, але не пізніше 2 (двох діб) після подання заявки на поточний ремонт.
Договір укладено: Фізична особа-підприємець,
Михайлов Олександр Васильович
Дата договору: 25 лютого 2020 р.
Детальний опис:

1. Технічне обслуговування системного блоку (розбирання / збирання, чистка від пилу, пайка плати) - 1 послуга. 2. Технічне обслуговування принтера або копіювальної техніки (розбирання / збирання, чистка від пилу механіки) - 3 послуги. 3. Технічне обслуговування принтера або копіювальної техніки (заправка тонером картриджа) - 16 послуг. 4. Технічне обслуговування принтера або копіювальної техніки (відновлення картриджа) - 1 послуга.

Перевірка та випробування внутрішніх пожежних кранів

Вид закупівлі: послуги Кількість: 13
Умови поставки:

Договір укладено: юридична особа,
Фізична особа-підприємець,
Код юридичної особи: 2798416980

15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Огірки консервовані, сухофрукти)

Вид закупівлі: товар  
Умови поставки:

Доставка товару здійснюється за адресою замовника на склад харчоблоку згідно заявки: 1 раз на тиждень – вівторок з 07ºº до 12ºº.
Договір укладено: Фізична особа-підприємець,
Коваленко Валентина Дмитрівна
Дата договору: 7 лютого 2020 р.
Детальний опис:

Огірки консервовані - 26 шт. Фасування скляна банка з металевою кришкою місткістю 3 л. Сухофрукти - 70 кг. Набір з сухофруктів включає в себе - яблуко, сливу, грушу, абрикос. Пакування – мішок до 20 кг.

15320000-7 Фруктові та овочеві соки (Соки фруктові та овочеві)

Вид закупівлі: товар Кількість: 1 200
Умови поставки:

Доставка товару здійснюється за адресою замовника на склад харчоблоку згідно заявки: 1 раз на тиждень – вівторок з 07:00 до 12:00. Заявка надається Постачальнику електронною поштою або в телефонному режимі напередодні.
Договір укладено: Фізична особа-підприємець,
Чайко Володимир Олексійович
Дата договору: 7 лютого 2020 р.
Детальний опис:

Натуральні соки промислового випуску, освітлені та з м’якоттю, без консервантів, на основі натуральних фруктів, ягід, овочів. За якістю вищого або 1 ґатунку. Фасування в тетрапаках по 0,2 л. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці.

03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця)

Вид закупівлі: товар Кількість: 1 390
Умови поставки:

Доставка товару здійснюється за адресою замовника на склад харчоблоку згідно заявки: 2 рази на тиждень – вівторок, п’ятниця з 07:00 до 12:00. Заявка надається Постачальнику електронною поштою або в телефонному режимі напередодні.
Договір укладено: Фізична особа-підприємець,
Коваленко Валентина Дмитрівна
Дата договору: 7 лютого 2020 р.
Детальний опис:

Яйця: чисті, непошкоджені, без видимих змін структури, без слідів крові чи посліду. Дозволено поодинокі цятки, плями або смуги від транспортерної стрічки площею не більше ніж 1/8 поверхні. Запах вмісту яйця: природний, без стороннього затхлого чи гнилісного запаху. Якість відповідно до ГОСТ, ДСТУ, ТУ та інших документів, що діють на території України. Споживче пакування: лотки