Перелік замовників закупівель

Статуc:закупівлю розпочато

Назва: Інспекція з благоустрою виконкому Криворізької міської ради
Код ЄДРПОУ: 41428208
Поштовий індекс:
50101
Адміністративний район: Металургійний
Адреса:
площа Молодіжна (Мт) буд. 1
Керівник: Ставецька Юлія Василівна
Телефон: 92-00-40  

Останні зареєстровані у розділі
Сортувати: Назва Кінцевий термін подання пропозиції до Дата модифікації

Придбання камер відеоспостереження

Вид закупівлі: товар Кількість: 2
Умови поставки:
Завантаження, розвантаження товару здійснює Виконавець за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 30 каб.116 Прийом товару за кількістю та якістю здійснюється представником Замовника. У разі невідповідності товару вимогам, Виконавець зобов’язаний замінити товар протягом 7 робочих днів. Всі витрати у цьому випадку несе Виконавець.
Кінцевий термін подання пропозиції до: 29 травня 2020 р.
Детальний опис:

Камера відеоспостереження повинна мати наступні функції та властивості: - Захист від вологості, води, снігу, бруду і пилу за стандартом не менше IP66. - Наявність екрану для проссмотру фото та відео. - Наявність аккамуляторної батареї/батарей з зарядним пристроєм. - Наявність карти пам'яті не менше 32 гігабайт. - Кут огляду не менше 100 градусів. - Наявність кріплень для монтажу на різні поверхності. - Наявність різблення для штативу. - Наявність можливості управляти всіма параметрами фото і відео через додаток, яке доступне для телефонів на базі Андроїд, і iOS. - Вбудований модем 4G. - Функція запису і передачі зображення і / або відеоролики на мобільний пристрій через мережу WCDMA (3G) / GSM (2G). - Спалах (інфрачервоний) - Дальность освітлення ІК спалаху не менше 20 метрів - Зйомка фото та відео кольорова, вночі - чорно-біла. - Діяльність реагування датчика руху - не менше 15 метрів - Наявність таймер - для включення зйомки в певний час та за розкладом. - Можливість встановлювати штамп дати і часу зйомки. - Сповіщення по SMS, FTP, і ел.пошта - Робота від зовнішніх джерел живлення: 6V AC, або сонячних батарей (на ЮСБ дроті) - Підтримка різних частот в більшості країн світу в мережах LTE (4g) / GSM / WCDMA.

Послуги з виготовлення табличок з соціальною рекламою "Обирай чистоту"

Вид закупівлі: послуги Кількість: 300
Умови поставки:
Монтаж та транспортування на місце здійснює виконавець. Місця монтажу визначає замовник. Прийом товару за кількістю та якістю здійснюється представником Замовника. У разі невідповідності товару вимогам, Виконавець зобов’язаний замінити товар протягом 7 робочих днів. Всі витрати у цьому випадку несе виконавець.
Кінцевий термін подання пропозиції до: 15 травня 2020 р.
Детальний опис:

При виготовленні табличок з соціальною рекламою «Обирай чистоту», далі – табличка, слід використовувати нетоксичні матеріали, які не спричиняють негативного впливу на довкілля та здоров’я людей. Матеріал, з якого виготовлена табличка має бути стійким до температурних перепадів повітряного середовища; відповідати вимогам відповідних чинних нормативних документів ДСТУ та вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами. Кількість табличок : 200 одиниць, розміром 250 мм х 350 мм; 100 одиниць, розміром 300 мм х 400 мм. Матеріал: композитна панель товщиною не менше 3мм. Спосіб нанесення: Ультрофіолетовий повнокольоровий друк. Макет для друку надається замовником. Табличка повинна містити 4 отвори по кутам та 4 підставки товщиною 20 мм для його кріплення. Табличка повинна бути новою, такою, що не була у вжитку. Перелік місць на яких необхідно розмістити таблички погоджується з замовником. До вартості послуг входить вартість виготовлення (або придбання), доставка до об’єкта влаштування табличок, вартість послуг з монтажу табличок.

Демонтаж рекламних конструкцій

Вид закупівлі: послуги Кількість: 1 650
Умови поставки:
Наявність інструментів, технічних засобів для демонтажу засобів, транспорту для перевезення.
Кінцевий термін подання пропозиції до: 15 травня 2020 р.
Детальний опис:

Найменування рекламних засобів що підлягають демонтажу: рекламний засіб, рекламна конструкція до 1 м.кв. закріплена на опорах контактної мережі, огорожах, зовнішнього освітлення, деревах тощо (демонтаж яких не потребує залучення спецінструменту та спецтехніки) у кількості 1650 шт. Послуги включають в себе: • попередній огляд рекламних засобів, рекламних конструкцій, що підлягають демонтажу; • обрання оптимальної технології для надання послуг; • демонтаж рекламних засобів, конструкцій шляхом відокремлення їх окремих частин одна від одної; • завантаження рекламних засобів або їх окремих конструктивних елементів для транспортування; • транспортування; • розвантаження. Пропозиція повинна враховувати вартість використання обладнання, паливо-мастильних матеріалів, транспортних витрат та витратних матеріалів згідно з чинним законодавством. Пропозиція повинна враховувати охоплення всієї території міста Кривого Рогу. Технічне обслуговування, ремонт техніки забезпечується. Учасником, вартість ресурсів враховується в пропозиції конкурсних торгів. Виконавець послуг повинен під час робіт: • дотримуватись правил благоустрою міста Кривого Рогу. • керуватись правилами охорони праці під час демонтажу рекламних засобів; • забезпечити працівників необхідними засобами захисту та використовувати їх за призначенням; • застосовувати технічно справні машини, механізми і пристрої,; • уживати заходи щодо усунення або зменшення впливу шкідливих та/або небезпечних факторів; забезпечити безпеку мешканців міста, майна та автотранспорту під час проведення робіт• ураховувати метеорологічні умови, а також стан здоров'я працівників, які виконують роботи. У разі необхідності термінового виконання послуг Замовник може у телефонному режимі (з послідуючим письмовим підтвердженням) надавати Виконавцю відповідне доручення.

Придбання урн

Вид закупівлі: товар Кількість: 30
Умови поставки:
Завантаження, розвантаження товару здійснює Виконавець за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 30 каб.116 Прийом товару за кількістю та якістю здійснюється представником Замовника. У разі невідповідності товару вимогам, Виконавець зобов’язаний замінити товар протягом 7 робочих днів. Всі витрати у цьому випадку несе Виконавець.
Кінцевий термін подання пропозиції до: 15 травня 2020 р.
Детальний опис:

Урна шириною – 250-260 мм, довжиною – 250-260 мм, висотою – 500-550 мм; товщиною листового металу не менше – 2 мм. Отвір для сміття – зверху. Корпус – поворотний. Сірого кольору, з нанесенням на передню частину урни логотипу «Обирай чистоту». Стійки профільні металеві чорного кольору довжиною не менше 500 мм (товщиною металу не менше 2 мм. розміром 30-35 мм на 20-25 мм.) Опірна частина урни профільна металева чорного кольору розміром 325-330 мм на 325-330 мм (товщиною металу не менше 2 мм. розміром 30-35 мм на 20-25 мм.) Смужка металева товщиною металу не менше 3 мм. шириною – 80-85 мм, довжиною – 180-190 мм., чорного кольору (смужка повинна розміщуватись над урною на висоті до 60 мм.) На передній частині урни повинен бути фігурний виріз розміром: 250 мм х 200 мм х 70 мм х 70 мм. Фарбування – запікання в камері порошковою фарбою.