Перелік замовників закупівель

Статуc:закупівлю відмінено

Назва: Відділ освіти виконавчого комітету Інгулецької районної у місті ради
Код ЄДРПОУ: 02142276
Поштовий індекс:
50026
Адміністративний район: Інгулецький
Адреса:
площа Гірницької Слави буд. 1
Керівник: Мамро Олександр Олегович
Телефон: 94-73-69  
Email: ingulvo@ukr.net  

Останні зареєстровані у розділі
Сортувати: Назва Дата модифікації

Лічильники води (Придбання лічильників холодної води «SENSUS») для закладів освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради

Вид закупівлі: товар Кількість: 15
Детальний опис:

Лічильники води (Придбання лічильників холодної води «SENSUS») для закладів освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 11.10.2018 року до 10:00 години в каб.403.

Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників води (Послуги з встановлення лічильників холодної води «SENSUS») для закладів освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради.

Вид закупівлі: послуги Кількість: 15
Детальний опис:

Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників води (Послуги з встановлення лічильників холодної води «SENSUS») для закладів освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів до 11.10.2018 року до 10:00 години в каб.403.

Шкільна та спортивна форма

Вид закупівлі: товар Кількість: 1
Детальний опис:

В ціновій пропозиції вказувати ціни окремо для: шкільної форми для дівчат; шкільної форми для хлопчиків; спортивної форми для дівчат; спортивної форми для хлопчиків. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів надати до 06.08.2018 року до 10:00 години. З детальною інформацією можна ознайомитися в відділі освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради (каб. 403) за особистим письмовим запитом. Крім зазначеного пакету документів надати: сертифікат відповідності продукції, гігієгічний висновок про безпеку.

Шкільна та спортивна форма

Вид закупівлі: товар Кількість: 1
Детальний опис:

В ціновій пропозиції вказувати ціни окремо для: шкільної форми для дівчат; шкільної форми для хлопчиків; спортивної форми для дівчат; спортивної форми для хлопчиків. Кінцевий термін подання цінових пропозицій з повним пакетом документів надати до 02.08.2018 року до 10:00 години. З детальною інформацією можна ознайомитися в відділі освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради (каб. 403) за особистим письмовим запитом. Крім зазначеного пакету документів надати: сертифікат відповідності продукції, гігієгічний висновок про безпеку.

Послуги по заміні компресора

Вид закупівлі: послуги Кількість: 1
Детальний опис:

Послуги по заміні компресора Embraco Aspera NJ 9238P у холодильній камері КЗШ І-ІІІ ступенів № 114 .

Вогнегасники для закладів освіти Інгулецького району.

Вид закупівлі: товар Кількість: 350
Детальний опис:

Вогнегасник ВП-6, вогнегасник ВВК-2 . В ціновій пропозиції ціну вказувати за одиницю товару. Пакет документів надати до 10:00 год. 23.05.2018 р., каб. № 403