Перелік замовників закупівель

Статуc:закупівлю розпочато

Назва: Відділ освіти виконавчого комітету Металургійної районної у місті ради
Код ЄДРПОУ: 02142313
Поштовий індекс:
50006
Адміністративний район: Металургійний
Адреса:
вулиця Соборності буд. 20
Керівник: Гузун Наталя Сергіївна
Телефон:  
Email: dzerjinska_buh@ukr.net  

Останні зареєстровані у розділі
Сортувати: Назва Кінцевий термін подання пропозиції до Дата модифікації

Виконання капітального ремонту по заміні дверей та вікон на енергоефективні у будівлі Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 16 Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою: 50065, вул. Степана Тільги, буд.22, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області

Вид закупівлі: роботи Кількість: 1
Умови поставки:
Кінцевий термін подання пропозиції до: 23 жовтня 2019 р.
Детальний опис:

Виконання капітального ремонту по заміні дверей та вікон на енергоефективні у будівлі Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 16 Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою: 50065, вул. Степана Тільги, буд.22, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області ( вікна 17 шт. - 38,24м.кв.; двері - 2 шт. - 4.237 м. кв.)

Вершкове масло

Вид закупівлі: товар Кількість: 1 110
Умови поставки:
Надати завірені належним чином копії особистих медичних книжок зазначених працівників - сторінки із відомостями про власника та дату проходження медогляду (допускається надання особової медичної книжки за новою формою первинної облікової документації № 1-ОМК разом з додатком – медичною картою огляду осіб для визначення спроможності займатися відповідним видом діяльності за станом здоров’я); сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів (відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000-2007).На кожну партію товара надавати документи, що посвідчують якість у т.ч Акти досліджень з акредитованої лабораторії на дослідження продукції.
Кінцевий термін подання пропозиції до: 22 жовтня 2019 р.
Детальний опис:

Масло солодковершкове жирністю не менше 72,5% без рослинних домішок в пачках до 0,2 кг

Послуги по поточному ремонту з заміни дерев’яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові з улаштуванням внутрішніх і зовнішніх укосів у КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №147 КТС» КМР за адресою: вул. Соборності, 65

Вид закупівлі: послуги Кількість: 10
Умови поставки:
Кінцевий термін подання пропозиції до: 21 жовтня 2019 р.
Детальний опис:

Послуги по поточному ремонту з заміни дерев’яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові з улаштуванням внутрішніх і зовнішніх укосів у КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №147 КТС» КМР за адресою: вул. Соборності, 65 (заміна 10 дерев’яних вікон на енергозберігаючі металопластикові, загальною площею 65,1 м2 ).

Поточний ремонт металевих драбин пожежних виходів, вентиляційного коробу та козирку ганку Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №82 компенсуючого типу»

Вид закупівлі: послуги Кількість: 1
Умови поставки:
Вивіз сміття виконавець робіт здійснює за власний рахунок.
Кінцевий термін подання пропозиції до: 18 жовтня 2019 р.
Детальний опис:

Поточний ремонт металевих драбин пожежних виходів, вентиляційного коробу та козирку ганку Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №82 компенсуючого типу»(згідно дефектного акту)