Головна Оподаткування Всі новини за 2014 рік лютий місяць

Декларацію з податку на прибуток окремі платники подають до 3 березня 2014 року

Декларацію з податку на прибуток окремі платники подають до 3 березня 2014 року

Дата публікації:13 лютого 2014 р.

29.01.2014 Для платників податку на прибуток, на яких відповідно до норм Податкового кодексу поширюється вимога щодо сплати щомісячних авансових внесків та новостворених, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року, а також для платників  із доходами за 2012 рік не більше 10 млн. грн.  передбачено річний термін подання звітності.

Таким чином, зазначають фахівці Головного управління Міндоходів у Луганській області, ці платники повинні подати до органів доходів і зборів декларацію з податку на прибуток не пізніше 3 березня 2014 року, та сплатити податкове зобов’язання не пізніше 11 березня цього року.

Річний період звітування передбачений і для неприбуткових організацій.

Платники податку на прибуток, які щоквартально протягом 2013 року подавали податкові декларації з податку на прибуток (за 1 квартал, за півріччя та за 3 квартал), у відповідності до Податкового кодексу мають подати до органів Міндоходів декларацію з податку на прибуток за минулий рік  не пізніше 10 лютого  2014-го, та сплатити податкове зобов’язання – не пізніше 19 лютого.

Крім того, як наголосили у відомстві, до  податкової декларації за рік платники податку на прибуток (крім малих підприємств) подають річну фінансову звітність, яка включає баланс, звіт про фінансові результати, рух грошових коштів, про власний капітал  та примітки до звітів.

Платники податку на прибуток-малі підприємства та юридичні особи, які відповідають критеріям, визначеними пунктом 154.6 ст. 154 Податкового кодексу, подають разом з річною податковою декларацією скорочену за показниками фінансову звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати.

                                                                                                                  Криворізька північна ОДПІ

                                                                                                                  ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області.