Головна Оподаткування Всі новини за 2014 рік лютий місяць

Міндоходів розроблено нову форму Податкової декларації з податку на прибуток банку

Міндоходів розроблено нову форму Податкової декларації з податку на прибуток банку

Дата публікації:13 лютого 2014 р.

Для приведення у відповідність до внесених змін у Податковому кодексі  Міністерством доходів і зборів України було розроблено нову форму Податкової декларації з податку на прибуток банку. Відповідний проект наказу відомства розміщено на офіційному веб-порталі для обговорення.  

Як зазначають аналітики відомства, затвердження нової форми декларації забезпечить однаковий підхід до порядку складання банками звітності з податку на прибуток. Крім того, це удосконалить порядок оподаткування прибутків банку та запобігатиме непорозумінням між контролюючими органами та платниками.

Нагадаємо, що у зв`язку з проведенням адміністративної реформи, були  внесені зміни до Податкового кодексу, якими встановлено, що до функцій контролюючих органів належать повноваження щодо розробки та затвердження порядків, інструкцій, положень, форм розрахунків, звітів, декларацій, інших документів.

Ознайомитися з проектом наказу Міндоходів, формою декларації з усіма додатками можна на веб-порталі за посиланням:  http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2014-rik/63008.html.

                                                                                                                    Криворізька північна ОДПІ

                                                                                                                  ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області.