Головна Оподаткування Всі новини за 2021 рік березень місяць

Лише легальне працевлатування гарантує працівнику його  конституційні права

Лише легальне працевлатування гарантує працівнику його конституційні права

Дата публікації:1 березня 2021 р.

Роз’ясненню порядку оформлення  трудових відносин податківці приділяють значну увагу. Питання  соціально – економічного  захисту найманих працівників широко висвітлюються податківцями у засобах масової інформації,  на засіданнях робочих груп, семінарах, нарадах,  під час зустрічей з громадськістю і бізнесом.

Чергова інформаційна зустріч з питань детінізації трудових  відносин  відбулась днями у приміщенні ТК «Альянс» Інгулецького  району  міста Кривого Рогу. У заході прийняли участь заступник начальника Криворізької південної ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ганна Познякова і заступник начальника Криворізького південного відділу організації роботи ГУ ДПС у Дніпропетровській області Тамара Прохіна.

У своєму  виступі Ганна Познякова зазначила,  що лише легальне працевлаштування гарантує людині її конституційні права. За фактичне  допущення працівників до роботи без оформлення трудового договору та виплату заробітної плати без нарахування та сплати ЄСВ передбачені  штрафні санкції.Ганна Познякова також ознайомила присутніх з новаціями податкового законодавства;  нагадала граничні терміни подання декларації за звітний (податковий) 2020 рік  для громадян.

Тамара Прохіна  висвітлила питання застосування програмного реєстратора  розрахункових операцій, визначила відповідальність за несвоєчасну сплату  ЄСВ тощо. Податківці  надали відповіді на запитання  учасників зустрічі.

Під час заходу було анонсовано про початок роботи Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Центру обслуговування платників Криворізької південної ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області.