Головна Оподаткування Всі новини за 2020 рік грудень місяць

На нараді   обговорювались ставки місцевих податків 

На нараді обговорювались ставки місцевих податків на період карантинних обмежень

Дата публікації:7 грудня 2020 р.

Заступник начальника Криворізького  південного відділу   податків і зборів  з юридичних та фізичних осіб Головного управління  ДПС у Дніпропетровській області   Євгеній Кретов  прийняв  участь у нараді з питань запровадження  механізму виконання рішення міської ради від 20.11.2020р. №5059 «Про податкові канікули для малого й середнього бізнесу, що постраждав від карантинних обмежень». Нарада проводилась за участі начальника управління розвитку підприємництва міськвиконкому Ірини Рижкової. 

                На нараді   обговорювались ставки місцевих податків на період карантинних обмежень. Зокрема, рішенням №5059 передбачено, що  для  суб’єктів господарювання мікро-, малого й середнього підприємництва, що організовують роботу закладів культури, ресторанного господарства, побутового обслуговування, торгівлю непродовольчими товарами, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів,  на період з 01.11.2020 до 30.11.2020  встановлено  нульові  ставки податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у м. Кривому Розі; єдиного податку  фізичним особам – підприємцям – платникам  податку  I  та II  групи; плати за землю, з внесенням  змін до відповідних діючих рішень  міської ради.
Також, на порядку денному були питання роботи в умовах карантину «вихідного дня» об'єктів сфери побутового обслуговування, проведення розважальних заходів, здійснення інспекційних відвідувань за додержанням законодавства про працю інспекцією з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому міської ради, а також терміни дії податкових канікул.

                Рішення міської ради від 20.11.2020р. №5059  прийнято з  метою підтримки суб’єктів господарювання мікро-, малого й середнього  підприємництва, що організовують роботу закладів культури, ресторанного господарства, побутового обслуговування, торгівлю непродовольчими товарами, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів, ураховуючи вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами; керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».