Головна Оподаткування Всі новини за 2020 рік листопад місяць

Патникам  Дніпропетровщини надано  241,7 тис. адмпослуг 

Центрами обслуговування платників Дніпропетровщини надано 241,7 тис. адміністративних послуг за десять місяців поточного року

Дата публікації:27 листопада 2020 р.

При державних податкових інспекціях Головного управління ДПС у Дніпропетровській області функціонують 37 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.Центрами забезпечується надання 31 виду адміністративних послуг.Загалом у січні – жовтні 2020 року працівниками ЦОП опрацьовано 247,3 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг, з яких 241,7 тис. – надано адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги».

У зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусном SARS-Co-V-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», прийом платників здійснюється за попереднім записом. Для листування та подання звітності платниками, що не мають змоги використовувати електронні сервіси, в будівлях ЦОП розміщені поштові скриньки з метою обмеження особистого спілкування працівників ЦОП з платниками податків.

Також, ви можете переглянути відеоуроки, які оприлюднені на порталі ДПС України з роз’ясненнями як користуватися електронними сервісами ДПС за посиланням https://www.tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/

Криворізький південний відділ організації роботи