Головна Оподаткування Всі новини за 2019 рік березень місяць

У  ЦОПах  Криворізького південного управління  платникам надаються  якісні адміністративні послуги

У Центрах обслуговування платників Криворізького південного управління платникам надаються якісні адміністративні послуги

Дата публікації:19 березня 2019 р.

На базі Криворізького південного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області з метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги» та організації надання послуг клієнтам відповідно до світових стандартів якості обслуговування, створено три Центри обслуговування платників, зокрема, ЦОП Криворізької південної ДПІ Криворізького південного управління;  Широківської та Апостолівської ДПІ Криворізького південного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській

Основним завданням Центрів є своєчасне забезпечення платників якісними послугами; спрощення та оптимізація процедур надання адміністративних послуг; забезпечення повної обізнаності щодо змін у чинному законодавстві. В Центрах обслуговування платників існують єдині організаційні принципи роботи персоналу з питань організації надання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг; приймання звітності та вхідної кореспонденції. Всі послуги надаються безоплатно та у встановлені законодавством терміни.Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання, а для з метою  створення комфортних умов, Центри в останній день звітного періоду працюють до 20-00 години.

У приміщенні Центрів, в доступному для огляду місці, розташовані тематичні та інформаційні стенди, які систематично підтримуються в актуальному стані, методом розміщення інформаційних повідомлень та листівок з основними аспектами оподаткування, нормативно – правової бази зазначеної сфери діяльності.

 Центрами обслуговування платників Криворізького південного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській надається 17 адміністративних послуг. Протягом  2018 року до ЦОП звернулось понад 30 тисяч  відвідувачів,  у січні 2019 року   адмінпослуги отримали вже 2259 запитувачів. Всі платники отримали  адміністративні послуги у повному обсязі.

               Наразі триває деклараційної кампанія і у Центрах   обслуговування   Криворізького південного управління  кваліфіковані спеціалісти у разі потреби надають платникам податків   допомогу у заповненні декларації.