Головна Оподаткування Всі новини за 2012 рік січень місяць

Запрошуємо дітей до участі у конкурсі дитячої творчості  „Податки очима дітей - 2012"!

Південна МДПІ у м. Кривому Розі запрошує дітей до участі у конкурсі дитячої творчості „Податки очима дітей - 2012"!

Дата публікації:24 січня 2012 р.

Всеукраїнський конкурс „Податки очима дітей” організовується і проводиться щорічно Державною податковою службою України. 

До участі у Всеукраїнському конкурсі „Податки очима дітей-2012” запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій, яким на 1 січня 2012 року виповнилося: перша категорія 9 – 11 років, друга категорія 12 – 15 років.

Конкурс проводиться в три етапи за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової тематики: художні твори; твори декоративно-прикладного мистецтва; літературні твори.

Творчі роботи надсилаються до державних податкових інспекцій для оцінки журі та відбору кращих. Районний етап конкурсу проводиться до 1 квітня 2012 року. Переможці, що посіли друге та третє місця Першого етапу відзначаються відповідними дипломами. Роботи переможців надаються  до ДПА у Дніпропетровської області для участі у другому турі.

За більш детальною інформацією юні мешканці Центрально-Міського, Дзержинського та Інгулецького районів можуть звертатись до відділу масово - роз яснювальної роботи та звернень громадян Південної МДПІ у м. Кривому Розі за адресою: вул. Пушкіна, 4а, кім. 107, або за телефоном 90-23-63.