Головна Оподаткування Всі новини за 2011 рік березень місяць

30 квітня – останній день  надання річної  декларації  про доходи

30 квітня – останній день надання річної декларації про доходи

Дата публікації:28 березня 2011 р.

Декларування - це не тільки сплата податку до бюджету громадянами, але й обов'язок держави щодо повернення частини податку внаслідок застосування платниками податку права на податковий кредит.

Статтею 166 Податкового кодексу України передбачено право платника податку на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Зокрема, платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, суму коштів, сплачених на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати.

У зв’язку із введенням в дію Податкового кодексу України, строк подання податкової декларації для платників податку на доходи фізичних осіб установлено до 1 травня року, що настає за звітним. Отже, у 2011 році платники податку можуть реалізувати право на податковий кредит за наслідками 2010 року, подавши декларацію до 1 травня.

                                                             Південна МДПІ у м. Кривому Розі