Головна Оподаткування Всі новини за 2014 рік жовтень місяць

1-ДФ

1-ДФ - у III кварталі 2014 року за новою формою

Дата публікації:29 жовтня 2014 р.

Це необхідно буде зробити податковим агентам після прийняття нової форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ).

У разі, якщо платник прозвітується за старою формою, він буде зобов’язаний подати уточнюючий розрахунок за новою.

В оновленому податковому розрахунку необхідно буде відобразити лише загальну суму нарахованих у звітному періоді доходів у вигляді процентів та доходів, із яких утримується військовий збір, і загальну суму утриманого з них податку.

Штрафні санкції за подання уточненого Податкового розрахунку згідно з п. 119.2 ст. 119 Кодексу застосовуватись не будуть.

Довідково: необхідність внесення змін до Податкового розрахунку форми 1-ДФ виникла у зв’язку з тим, що з 01.08.2014 року податковий агент при нарахуванні процентів на користь платника податку має відображати загальну суму нарахованих у звітному періоді доходів і загальну суму утриманого з них податку та  загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір за звітний період, без відображення персоніфікованих даних фізичних осіб - платників військового збору в податковому розрахунку за формою № 1-ДФ (Закон України  від 04.07.2014 року № 1588 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо пасивних доходів» та Закон України від 31.07.2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України»).

Криворізька північна ОДПІ