Кривий Ріг – Ресурсний центр Вулиці, провулки, бульвари, проспекти, площі, майдани, мікрорайони міста

Анатолія Ліпицького

вулиця Анатолія Ліпицького


вул. Анатолія Ліпицького
Колишня назва: Камо
Довжина 150 м.
Ширина 7 м.
Розташування: Адміністративний(і) район(и):
Центрально-Міський
Центральна частина району
Початок/кінець: Перпендикулярно до вулиці Староярмаркова
З якого часу відома: Закладена на початку ХХ століття, а розвитку набула в 50-60-х роках Назва об’єкта підпала під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та перейменована відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 травня 2016 року № Р-223/0/3-16
Що знаходилося, але не збереглося: Названа на честь літератора Липицького (справжнє прізвище – Кучер) Анатолія Григоровича (1933-2011). Друкувався в журналах і періодичній пресі. У 1990 році заснував і очолив альманах «Саксагань». Започаткував видання книг місцевих авторів у Кривому Розі. Нагороджений знаком «За заслуги перед містом».

Інші фотографіїПоходження назви:


Названа на честь літератора Липицького ... істом». Названа на честь літератора Липицького (справжнє прізвище – Кучер) Анатолія Григоровича (1933-2011). Друкувався в журналах і періодичній пресі. У 1990 році заснував і очолив альманах «Саксагань». Започаткував видання книг місцевих авторів у Кривому Розі. Нагороджений знаком «За заслуги перед містом».