Кривий Ріг – Ресурсний центр Спортивні секції

бокс

бокс


бокс
Адреса: Заняття секцій проводяться: спортивно ігровий комплекс ДЮСШ-8 по вул.Волосевича, 1е; спеціалізований зал боксу по вулГенерала Радієвського, 24; БК "Тріумф" вул. Домнобудівників 10.
На базі якого закладу функціонує: Спорткомплекс комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №8» Криворізької міської ради
Телефон: 26-62-72
Email: dussh8@i.ua
Порядок зарахування до секції: Відповідно до Положення про ДЮСШ.
Перелік необхідних документів: Заява від батьків про зарахування. Медична довідка.
Умови зарахування до секції: За віком та відповідними вимогами.
Вартість: відсутня
Переглянути фото
Порядок влаштування дитини до спортивної секції

Всього вікових груп: 18
Назва Керівник Телефон керівника Вікова категоргія Фактична наповнюваність Нормативна наповнюваність Режим роботи
Група початкової підготовки 1-го року навчання Хомаза Олександр Михайлович 26-62-72 Від 10 до 11 12 12 Пн, Ср, Пт (1530–1700)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Хомаза Олександр Михайлович 26-62-72 Від 10 до 11 12 12
  • Вт, Чт (1530–1700)
  • Сб (900–1030)
Група попередньої базової підготовки 1-го року навчання Хомаза Олександр Михайлович 26-62-72 Від 11 до 12 8 8
  • у будні (1705–1835)
  • Сб (1035–1205)
Група попередньої базової підготовки 2-го року навчання Хомаза Олександр Михайлович 26-62-72 Від 11 до 15 8 8
  • у будні (1840–2025)
  • Сб (1210–1425)
Група попередньої базової підготовки 1-го року навчання Біляндра Олексій Миколайович 26-62-72 Від 11 до 12 8 8 Пн, Ср, Пт (1700–2000)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Шолом Богдан Володимирович 26-62-72 Від 10 до 11 12 12 Пн, Ср, Пт (1530–1700)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Шолом Богдан Володимирович 26-62-72 Від 10 до 11 12 12
  • Вт, Чт (1600–1730)
  • Сб (900–1030)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Шолом Богдан Володимирович 26-62-72 Від 10 до 11 12 12
  • Вт, Чт (1735–1905)
  • Сб (1035–1205)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Шолом Богдан Володимирович 26-62-72 Від 10 до 11 12 12
  • Вт, Чт (1910–2040)
  • Сб (1210–1340)
Група початкової підготовки 2-го року навчання Кучерявий Олександр Миколайович 26-62-72 Від 10 до 11 8 8
  • Пн, Ср, Пт (1515–1645)
  • Сб (1200–1330)
Група спеціалізованої базової підготовки Кучерявий Олександр Миколайович 26-62-72 Від 14 до 17 5 5
  • Пн, Ср, Пт, Сб (630–715)
  • Вт, Чт (1700–2000)
Група спеціалізованої базової підготовки Кучерявий Олександр Миколайович 26-62-72 Від 14 до 17 5 5
  • Пн, Ср, Пт (1700–2000)
  • Сб (1335–1635)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Ольховський Семен Вікторович 26-62-72 Від 10 до 11 16 16
  • Вт (1600–1730), перш(а,ий), трет(я,ій)
  • Чт (1700–1830), перш(а,ий), трет(я,ій)
  • Сб (1000–1130), перш(а,ий), трет(я,ій)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Ольховський Семен Вікторович 26-62-72 Від 10 до 11 16 16
  • Вт (1735–1905)
  • Чт (1835–2005)
  • Сб (1135–1305)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Ольховський Семен Вікторович 26-62-72 Від 10 до 11 16 16
  • Пн, Пт (1700–1830), друг(а,ий), четверт(а,ий)
  • Ср (1600–1730), друг(а,ий), четверт(а,ий)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Ольховський Семен Вікторович 26-62-72 Від 10 до 11 16 16
  • Пн, Пт (1835–2005)
  • Ср (1735–1905)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Довиборцев Олександр Анатолійович 26-62-72 Від 10 до 11 12 12 Пн, Ср, Пт (1530–1700)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Довиборцев Олександр Анатолійович 26-62-72 Від 10 до 11 12 12 Пн, Ср, Пт (1705–1835)