Кривий Ріг – Ресурсний центр Спортивні секції

плавання

плавання


плавання
Поштовий індекс: 50036
Адміністративний район: Саксаганський
Адреса: вулиця Бикова буд. 4
На базі якого закладу функціонує: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №10"
Телефон: (095) 467-85-95
Email: sport10@ukr.net
Адреса сторінки: https://vk.com/sportschool_10
Порядок зарахування до секції: Відповідно до Положення про ДЮСШ, наказ від 25.08.15 №69
Перелік необхідних документів: заява від батьків,медична довідка,копії свідоцтва про народження та ІПН.
Умови зарахування до секції: за віком
Вартість: відсутня
Переглянути фото
Порядок влаштування дитини до спортивної секції

Всього вікових груп: 13
Назва Керівник Телефон керівника Вікова категоргія Фактична наповнюваність Нормативна наповнюваність Режим роботи
Група початкової базової підготовки 1 року навчання Іващеннко Галина Василівна (095) 467-85-95 Від 7 до 8 14 14
  • у будні (1530–1700)
  • Сб (1330–1500)
Група початкової базової підготовки 4 року навчання Іващенко Галина Василівна (095) 467-85-95 Від 10 до 16 8 8
  • у будні (1705–1850)
  • Сб (830–1015)
Група початкової підготовки 1 року навчання Бухаріна Поліна Вікторівна 64-20-55 Від 7 до 8 15 15 Пн, Ср, Пт (1330–1500)
Група початкової підготовки 1 року навчання Бухаріна Поліна Вікторівна 64-20-55 Від 7 до 8 15 15 Пн, Ср, Пт (1505–1635)
Група ,початкової підготовки 2 року навчання Задирака Ірина Володимирівна (095) 467-85-95 Від 8 до 12 12 12 Пн, Вт, Чт, Пт (1410–1540)
Група початкової підготовки 1 року навчання Куликівська Тетяна Олександрівна (095) 467-85-95 Від 8 до 9 14 14
  • Пн, Ср (1505–1705)
  • Пт (1505–1635)
Група початкової підготовки 1 року навчання Куликівська Тетяна Олександрівна (095) 467-85-95 Від 7 до 9 15 15
  • Вт, Чт (1330–1500)
  • Сб (1200–1330)
Група базової підготовки 2 року навчання Задирака Ірина Володимирівна (095) 467-85-95 Від 10 до 11 10 10
  • у будні (1720–1850)
  • Сб (1040–1210)
Група базової підготовки 3 року навчання Литвин Ольга Володимирівна (095) 467-85-95 Від 11 до 15 10 10
  • у будні (1515–1700)
  • Сб (1100–1245)
Група початкової підготовки 1 року навчання Ремінський Володимир Іванович (095) 467-85-95 Від 7 до 8 15 15 Пн, Ср, Пт (600–730)
Група початкової підготовки 1 року навчання Ремінський Володимир Іванович (095) 467-85-95 Від 7 до 8 15 15 Вт, Пт, Сб (600–730)
Група базової підготовки 1 року навчання Задирака Ірина Володимирівна (095) 467-85-95 Від 11 до 13 10 10
  • у будні (1545–1715)
  • Сб (1035–1205)
Група базової підготовки 4 року навчання Литвин Ольга Володимирівна (095) 467-85-95 Від 14 до 17 8 8
  • у будні (1705–1850)
  • Сб (900–1045)