Кривий Ріг – Ресурсний центр Спортивні секції

бокс

бокс


бокс
Поштовий індекс: 50036
Адміністративний район: Саксаганський
Адреса: вулиця Бикова буд. 4
На базі якого закладу функціонує: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №10"
Телефон: (095) 467-85-95
Email: sport10@ukr.net
Адреса сторінки: https://klasnaocinka.com.ua/uk/user/Borodinala/wall
Порядок зарахування до секції: Відповідно до Положення про ДЮСШ, наказ від 25.08.15 №69
Перелік необхідних документів: заява від батьків,медична довідка,згода на обробку персональних даних,копії свідоцтва про народження та ІПН.
Умови зарахування до секції: за віком
Вартість: відсутня
Переглянути фото
Порядок влаштування дитини до спортивної секції

Всього вікових груп: 14
Назва Керівник Телефон керівника Вікова категоргія Фактична наповнюваність Нормативна наповнюваність Режим роботи
Базової підготовки 2 року навчання Жуков Сергій Миколайович (095) 467-85-95 Від 12 до 16 10 10
  • у будні (1500–1645)
  • Сб (945–1130)
Базової підготовки 3 року навчання Жуков Сергій Миколайович (095) 467-85-95 Від 12 до 16 8 8
  • у будні (1700–1915)
  • Сб (1145–1400)
Група базової підготовки 1 року навчання Криницький Сергій Вікторович (095) 467-85-95 Від 14 до 17 10 10
  • у будні (1700–1830)
  • Сб (1000–1130)
Базової підготовки 4 року навчання Криницький Сергій Вікторович (095) 467-85-95 Від 16 до 20 8 8
  • Пн (1845–2105)
  • Вт, Ср, Чт, Пт (1835–2005)
  • Сб (1145–1400)
Початкової підготовки 1 року навчання Кучер Максим Вікторович (095) 467-85-95 Від 7 до 10 14 14
  • у будні (1530–1700)
  • Сб (1000–1130)
Початкової підготовки 2 року навчання Кучер Максим Вікторович (095) 467-85-95 Від 10 до 11 12 12
  • у будні (1705–1850)
  • Сб (1135–1320)
Початкової підготовки 1 року навчання Сенай Алла Володимирівна (098) 268-59-88 Від 6 до 10 6 6 Пн, Ср, Пт (1500–1630)
Група базової підготовки 4 року навчання Криницький Сергій Вікторович (095) 467-85-95 Від 16 до 20 8 8
  • у будні (1845–2105)
  • Сб (1145–1400)
Група Базової підготовки 2 року навчання Жуков Сергій Миколайович (095) 467-85-95 Від 12 до 16 10 10
  • у будні (1500–1645)
  • Сб (945–1130)
Група Базової підготовки 3 року навчання Жуков Сергій Миколайович (095) 467-85-95 Від 12 до 16 10 10
  • у будні (1700–1915)
  • Сб (1145–1400)
Група початкової підготовки 2 року навчання Кучер Максим Вікторович (095) 467-85-95 Від 10 до 11 12 12
  • Вт, Чт (1705–1850)
  • Сб (1135–1320)
Початкової підготовки 2 року навчання Кучер Максим Вікторович (095) 467-85-95 Від 10 до 11 12 12 Пн, Ср, Пт (1705–1850)
Група початкової підготовки 1 року навчання Кучер Максим Вікторович (095) 467-85-95 Від 7 до 10 14 14
  • Вт, Чт (1530–1700)
  • Сб (1000–1130)
Група початкової підготовки 1 року навчання Кучер Максим Вікторович (095) 467-85-95 Від 7 до 10 14 14 Пн, Ср, Пт (1530–1700)