Кривий Ріг – Ресурсний центр Спортивні секції

плавання

плавання


плавання
Поштовий індекс: 50026
Адміністративний район: Інгулецький
Адреса: вулиця Груні Романової буд. 21А
На базі якого закладу функціонує: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №2"
Телефон: (096) 360-58-86
Email: dussh2_kr@ukr.net
Адреса сторінки: http://sportschool.dnepredu.com
Порядок зарахування до секції: Відповідно до вимог Положення про ДЮСШ (до спортивної школи приймаються всі особи, що бажають займатися фізичною культурою і спортом, які виконали нормативи з фізичної підготовленості, встановлені навчальними програмами з видів спорту, та не мають медичних протипоказань).
Перелік необхідних документів: Зарахування до спортивної школи здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, що їх замінюють, медичного висновку лікаря поліклініки за місцем проживання або лікаря загальноосвітнього навчального закладу про відсутність медичних протипоказань для занять.
Умови зарахування до секції: Мінімальний вік дитини, що підлягає зарахуванню до спортивної школи, залежить від специфіки виду спорту та визначається Мінмолодьспортом за погодженням з МОЗ. В секцію плавання зараховуються діти з 7 років.
Вартість: відсутня
Переглянути фото
Порядок влаштування дитини до спортивної секції

Всього вікових груп: 11
Назва Керівник Телефон керівника Вікова категоргія Фактична наповнюваність Нормативна наповнюваність Режим роботи
Група початкової підготовки (ГПП) ІІ-го року навчання Трушковська Віта Вадимівна (096) 503-47-21 Від 8 до 9 13 вихованців 13 вихованців
  • Пн, Вт, Чт (1400–1530)
  • Сб (1315–1445)
Група базової підготовки (ГБП) І-го року навчання Трушковська Віта Вадимівна (096) 503-47-21 Від 10 до 11 10 вихованців 10 вихованців
  • Пн, Вт, Чт (1530–1700)
  • Ср, Пт (1445–1615)
  • Сб (1145–1315)
Група базової підготовки (ГБП) ІV-го року навчання Трушковська Віта Вадимівна (096) 503-47-21 Від 11 до 12 8 вихованців 8 вихованців
  • Пн, Вт, Чт (1700–1915)
  • Ср, Пт (1615–1915)
  • Сб (930–1145)
Група початкової підготовки (ГПП) ІІ-го року навчання Біла Лілія Леонтіївна (067) 395-05-86 Від 9 до 10 13 вихованців 13 вихованців
  • Пн, Ср, Пт (1450–1620)
  • Сб (1200–1330)
Група базової підготвоки (ГБП) ІІ-го року навчання Біла Лілія Леонтіївна (067) 395-05-86 Від 9 до 10 11 вихованців 10 вихованців
  • Пн, Ср, Пт (1620–1750)
  • Вт, Чт (1500–1715)
  • Сб (1330–1500)
Група спеціалізованої підготовки (ГСП) ІІ-го року навчання Біла Лілія Леонтіївна (067) 395-05-86 Від 11 до 13 5 вихованців 5 вихованців
  • Пн, Ср, Пт, Сб (630–800), перш(а,ий)
  • Пн, Ср, Пт (1750–2005), друг(а,ий)
  • Вт, Чт (1715–1930)
  • Сб (1500–1715), друг(а,ий)
Група початкової підготовки (ГПП) ІI-го року навчання Дніпровська Марина Костянтинівна (067) 732-26-31 Від 7 до 8 13 вихованців 13 вихованців
  • Пн, Вт, Ср (1130–1300)
  • Пт (800–930)
Група початкової підготовки (ГПП) ІІ-го року навчання Дніпровська Марина Костянтинівна (067) 732-26-31 Від 8 до 9 13 вихованців 13 вихованців Пн, Вт, Ср, Пт (1400–1530)
Група базової підготовки (ГБП) ІІI-го року навчання Дніпровська Марина Костянтинівна (067) 732-26-31 Від 8 до 14 8 вихованців 8 вихованців
  • Пн, Пт (600–645), перш(а,ий)
  • Пн, Пт (1600–1730), друг(а,ий)
  • Вт (1600–1815), друг(а,ий)
  • Ср (1600–1730), перш(а,ий)
  • Чт (1600–1815), перш(а,ий)
  • Сб (830–1045), перш(а,ий)
Група початкової підготовки (ГПП) I-го року навчання Луговий Олександр Володимирович (096) 360-58-86 Від 6 до 8 15 вихованців 15 вихованців Пн, Ср, Пт (1400–1530)
Група початкової підготовки (ГПП) I-го року навчання Луговий Олександр Володимирович (098) 084-81-91 Від 7 до 8 15 вихованців 15 вихованців Вт, Чт, Сб (1400–1530)