Кривий Ріг – Ресурсний центр Спортивні секції

плавання

плавання


плавання
Поштовий індекс: 50069
Адміністративний район: Саксаганський
Адреса: вулиця Волосевича буд. 1А, Їхати до зупинки Ремпобуттехніка і йти до плавального басейну колишнього стадіону "Горняк" або до Саксаганського районного військкомату.
На базі якого закладу функціонує: Спорткомплекс комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №8» Криворізької міської ради
Телефон: 26-62-72
Email: dussh8@i.ua
Порядок зарахування до секції: Відповідно до Положення про ДЮСШ.
Перелік необхідних документів: Заява батьків про зарахування, Медична довідка.
Умови зарахування до секції: За віком
Вартість: відсутня
Переглянути фото
Порядок влаштування дитини до спортивної секції

Всього вікових груп: 14
Назва Керівник Телефон керівника Вікова категоргія Фактична наповнюваність Нормативна наповнюваність Режим роботи
Група початкової підготовки 1-го року навчання Максімова Оксана Анатоліївна (056) 426-62-72 Від 7 до 8 15 15 Пн, Ср, Пт (1720–1820)
Група попередньої базової підготовки 2-го року навчання Максімова Оксана Анатоліївна 26-62-72 Від 8 до 9 13 13
  • у будні (1425–1610)
  • Сб (1000–1145)
Група попередньої базової підготовки 3-го року навчання Максімова Оксана Анатоліївна 26-62-72 Від 8 до 17 11 11
  • Пн, Ср, Пт (600–715)
  • Сб (1325–1540)
Група попередньої базової підготовки 3-го року навчання Максімова Оксана Анатоліївна 26-62-72 Від 8 до 17 11 11
  • Пн, Ср, Пт (1615–1715)
  • Вт, Чт (1615–1830)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Максимова Вероніка Сергіївна 26-62-72 Від 6 до 12 15 15 Пн, Ср, Пт (1430–1600)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Максимова Вероніка Сергіївна 26-62-72 Від 6 до 12 15 15
  • Вт, Чт (1430–1600)
  • Сб (1030–1200)
Група попередньої базової підготовки 1-го року навчання Максимова Вероніка Сергіївна 26-62-72 Від 8 до 17 10 10
  • у будні (1605–1735)
  • Сб (1205–1335)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Бондар Тетяна Миколаївна 26-62-72 Від 7 до 8 15 15 Пн, Ср, Чт (1400–1530)
Група початкової підготовки 2-го року навчання Бондар Тетяна Миколаївна 26-62-72 Від 8 до 9 13 13
  • Пн, Ср, Чт (1535–1705)
  • Сб (930–1100)
Група початкової підготовки 2-го року навчання Бондар Тетяна Миколаївна 26-62-72 Від 8 до 17 13 13
  • Пн, Ср (1730–1930)
  • Сб (1105–1305)
Група початкової підготовки 1-го року навчання Матвєєва Ганна Фаїсівна 26-62-72 Від 7 до 8 15 15
  • у будні (1315–1400)
  • Сб (1300–1345)
Група початкової підготовки 2-го року навчання Матвєєва Ганна Фаїсівна 26-62-72 Від 6 до 12 13 13
  • Пн, Ср, Пт (1405–1535)
  • Сб (1125–1255)
Група початкової підготовки 2-го року навчання Матвєєва Ганна Фаїсівна 26-62-72 Від 6 до 12 13 13
  • Вт, Чт (1405–1605)
  • Сб (950–1120)
Група попередньої базової підготовки 1-го року навчання Матвєєва Ганна Фаїсівна 26-62-72 Від 6 до 16 10 10
  • Пн, Ср, Пт (1540–1710)
  • Вт, Чт (1610–1755)
  • Сб (900–945)