Кривий Ріг – Ресурсний центр Спортивні секції

боротьба дзюдо

боротьба дзюдо


боротьба дзюдо
Поштовий індекс: 50086
Адміністративний район: Довгинцівський
Адреса: проспект Гагаріна буд. 74, Гагаріна, 74, зал боротьби дзюдо; Дніпровське шосе, 34 а, зал боротьби дзюдо "Юність"
На базі якого закладу функціонує: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №9"
Телефон: (097) 580-44-01
Email: dussh-9@i.ua
Порядок зарахування до секції: Наказ Міністерства молоді та спорту України №67 від 17.01.2015 року "Про організацію навчально-тренувальної роботи Дитячо-юнацьких спортивних шкіл"
Перелік необхідних документів: Довідка про стан здоров я дитини, заява від батьків
Вартість: відсутня
Переглянути фото
Порядок влаштування дитини до спортивної секції

Всього вікових груп: 13
Назва Керівник Телефон керівника Вікова категоргія Фактична наповнюваність Нормативна наповнюваність Режим роботи
група початкової підготовки другого року навчання Онищенко Володимир Володимирович 71-11-63 Від 6 до 12 10 10
  • Пн, Ср (1600–1730)
  • Пт (1445–1615)
  • Сб (1040–1210)
Група базової підготовки першого року навчання Юріцин Сергій Вікторович (097) 580-44-01 Від 10 до 11 8 8
  • Пн, Ср, Пт (1730–1945)
  • Сб (1100–1315)
Група початкової підготовки першого року навчання Яловой Михайло Петрович (097) 580-44-01 Від 6 до 8 12 12
  • Вт, Чт (1445–1615)
  • Сб (800–930)
Група початкової підготовки першого року навчання Яловой Михайло Петрович (097) 580-44-01 Від 6 до 8 12 12 Вт, Чт, Пт (1620–1750)
Група спеціалізованої ї підготовки першого року навчання Яловой Михайло Петрович (097) 580-44-01 Від 16 до 20 6 6
  • у будні (1800–2100)
  • Сб (940–1240)
Група початкової підготовки другого року навчання Кравченко Світлана Анатоліївна (097) 580-44-01 Від 9 до 10 10 10
  • Пн, Ср (1500–1630)
  • Пт (1430–1600)
  • Сб (900–1030)
Група базової підготовки першого року навчання Кравченко Світлана Анатоліївна (097) 580-44-01 Від 10 до 11 8 8
  • Вт, Чт (1500–1715)
  • Пт (1825–2040)
  • Сб (1035–1205)
Група базової підготовки другого року навчання Кравченко Світлана Анатоліївна (097) 580-44-01 Від 11 до 12 8 8
  • Пн, Ср (1635–1850)
  • Вт (1720–1850)
  • Чт (1720–1935)
  • Пт (1605–1820)
Група початкової підготовки другого року навчання Тітаренко Раїса Костянтинівна (097) 580-44-01 Від 9 до 10 10 10
  • Пн, Ср, Пт (1500–1630)
  • Сб (1200–1330)
Група початкової підготовки другого року навчання Тітаренко Раїса Костянтинівна (097) 580-44-01 Від 9 до 10 10 10
  • Пн, Ср, Пт (1640–1810)
  • Сб (1335–1505)
Група початкової підготовки першого року навчання Тітаренко Раїса Кростянтинівна (097) 580-44-01 Від 6 до 8 12 12 Пн, Ср, Чт (1820–1950)
Група початкової підготовки першого року навчання Тітаренко Раїса Костянтинівна (097) 580-44-01 Від 6 до 8 12 12
  • Вт, Чт (1500–1630)
  • Сб (1510–1640)
Група початкової підготовки другого року навчання Тітаренко Раїса Костянтинівна (097) 580-44-01 Від 9 до 10 10 10
  • Вт, Чт (1640–1810)
  • Пт (1830–2000)
  • Сб (1645–1815)