Кривий Ріг – Ресурсний центр

Спортивно-масові заходи

По адміністративним районам:
Проведені:

Перейти до сторінки:

Флешмоб «Ми за активний і здоровий спосіб життя» РАНКОВА ГІМНАСТИКА

Назва закладу: КЗШ № 126 31 серпня 2019 р. 08:00
Адреса: мікрорайон 5-й Зарічний буд. 32В Футбольне поле КЗШ № 126, район: Покровський

Міські дитячі велозмагання «Чудернацькі перегони»

Назва закладу: 1 вересня 2019 р. 09:00
Адреса:  парк «Героїв», район: Металургійний

ІХ міський традиційний дитячий турнір з футболу серед юнаків 2008-2009 років народження пам'яті дитячого тренера Олега Чумака.

Назва закладу: Запасне футбольне поле спортивного комплексу "Металург" комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа №1" 1 вересня 2019 р. 10:00
Адреса: вулиця Святогеоргіївська буд. 21Б Біля Льодової арени, район: Металургійний

Чемпіонат міста з боксу серед юніорів 2004-2005 років народження, юнаків 2006-2007 років народження

Назва закладу: Спортивний клуб "КБ-75" 3 вересня 2019 р. 12:00
Адреса: вулиця Володимира Великого буд. 23, район: Саксаганський

Чемпіонат міста з боксу серед юніорів 2004-2005 років народження, юнаків 2006-2007 років народження

Назва закладу: Спортивний клуб "КБ-75" 4 вересня 2019 р. 13:00
Адреса: вулиця Володимира Великого буд. 23, район: Саксаганський

Чемпіонат міста з боксу серед юніорів 2004-2005 років народження, юнаків 2006-2007 років народження

Назва закладу: Спортивний клуб "КБ-75" 5 вересня 2019 р. 13:00
Адреса: вулиця Володимира Великого буд. 23, район: Саксаганський

Чемпіонат ДЮСШ № 8 з боксу

Назва закладу: ДЮСШ № 8 6 вересня 2019 р. 16:00
Адреса: вулиця Генерала Радієвського буд. 24, район: Саксаганський

Кубок області зі спортивної акробатики серед дорослих та юніорів

Назва закладу: ДЮСШ №1 6 вересня 2019 р. 15:00
Адреса: проспект Металургів буд. 5, район: Металургійний

Всеукраїнський веломарафон «Залізна сотня»

Назва закладу: 7 вересня 2019 р. 10:00
Адреса:  Старт біля торгівельно-розважального комплексу «Ліберті», район: Центрально-Міський

Чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2002, 2003-2005 років народження, присвячений Дню фізичної культури і спорту

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №9" 7 вересня 2019 р. 10:00
Адреса: вулиця Дніпровське шосе буд. 34, район: Довгинцівський

Кубок міста з шашок-64 серед чоловіків та жінок, присвячений Дню фізичної культури і спорту

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №9" 7 вересня 2019 р. 10:30
Адреса: проспект Гагаріна буд. 74, район: Довгинцівський

2-й відкритий юнацький турнір з футболу серед юнацьких команд 2007-2008 р.н. памяті Новікова В.М.

Назва закладу: Запасне футбольне поле ДЮСШ №1 7 вересня 2019 р. 09:00
Адреса: проспект Металургів буд. 5 Запасне футбольне поле, район: Металургійний

Легкоатлетична естафета серед учнів загальноосвітніх шкіл, присвячена до Дня фізичної культури і спорту

Назва закладу: Районний парк «Шахтарський» 7 вересня 2019 р. 09:00
Адреса:  Районний парк «Шахтарський», район: Покровський

Районні змагання з настільного тенісу серед збірних команд учнів закладів загальної середньої освіти 2002-2003 р.н.

Назва закладу: КЗШ № 120 10 вересня 2019 р. 13:00
Адреса: вулиця Івана Авраменка буд. 22, район: Саксаганський

Районний турнір з футболу "Осінні зірочки" серед школярів 2009 р.н. за програмою спортивних ігор "Олімпійські надії"

Назва закладу: спортивна база КЗШ № 113 11 вересня 2019 р. 13:00
Адреса: вулиця Курчатова буд. 39А, район: Саксаганський


Перейти до сторінки: