Кривий Ріг – Ресурсний центр

Спортивно-масові заходи

По адміністративним районам:
Проведені:

Перейти до сторінки:

Районний турнір з футболу "Шкіряний м'яч" серед школярів 2007 р.н. за програмою спортивних ігор "Олімпійські надії"

Назва закладу: спортивна база КЗШ № 113 16 вересня 2019 р. 13:00
Адреса: вулиця Курчатова буд. 39 спортивна база, район: Саксаганський

Змагання на першість району з настільного тенісу за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії»

Назва закладу: Спортзал Криворізького навчально-виховного комплексу №128 17 вересня 2019 р. 13:00
Адреса: вулиця Симонова буд. 12, район: Довгинцівський

Змагання на першість району з настільного тенісу за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії»

Назва закладу: Спортзал Криворізького навчально-виховного комплексу №128 18 вересня 2019 р. 13:00
Адреса: вулиця Симонова буд. 12, район: Довгинцівський

Районна спартакіада серед школярів «Олімпійські надії» з футболу «Шкіряний м’яч» (2007, 2008, р.н. і молодші). Фінал

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №3" Криворізької міської ради 19 вересня 2019 р. 12:00
Адреса: вулиця Зарічна буд. 3, район: Центрально-Міський


Фінал першості району з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2007 р.н.

Назва закладу: Стадіон Криворізької загальноосвітньої школи №108 20 вересня 2019 р. 13:00
Адреса: вулиця Соборності буд. 115, район: Довгинцівський

Урочистий прийом кращих спортсменів, тренерів, ветеранів, активістів фізкультурного руху до Дня фізичної культури і спорту

Назва закладу: Виконком Покровської районної в місті ради 20 вересня 2019 р. 15:00
Адреса: вулиця Шурупова буд. 2 Виконком Покровської районної в місті ради, район: Покровський

Першість району з легкоатлетичного багатоборства в залік традиційної патріотично-спортивної гри «Інгульчани-2019».

Назва закладу: 20 вересня 2019 р. 10:00
Адреса: вулиця Кармелюка буд. 35 стадіон ФОК ПАТ "ПІВДЕННИЙ ГЗК", район: Інгулецький

Чемпіонат міста з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2008-2009 року народження

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №2" 21 вересня 2019 р. 11:00
Адреса: вулиця Груні Романової буд. 21А, район: Інгулецький

Чемпіонат міста з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2006-2008р.н.

Назва закладу: ДЮСШ №2 21 вересня 2019 р. 11:00
Адреса: вулиця Груні Романової буд. 21А, район: Інгулецький

Районний турнір з футболу "Шкіряний м'яч" серед школярів 2008 р.н. за програмою спортивних ігор "Олімпійські надії"

Назва закладу: спортивна база КЗШ № 113 23 вересня 2019 р. 13:00
Адреса: вулиця Курчатова буд. 39А спортивна база, район: Саксаганський

Районні шкільні спортивні ігри «Олімпійські надії» з легкої атлетики

Назва закладу: 24 вересня 2019 р. 10:00
Адреса: вулиця Кармелюка буд. 35 стадіон ФОК ПАТ "ПІВДЕННИЙ ГЗК", район: Інгулецький

Свято першого дзвоника в ДЮСШ №2

Назва закладу: ДЮСШ №2 24 вересня 2019 р. 15:00
Адреса: вулиця Груні Романової буд. 21А, район: Інгулецький

Зональні змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл з футболу «Золота буца» 9-11 клас (2001-2002 р.н.)

Назва закладу: КЗШ №52 25 вересня 2019 р. 12:00
Адреса: вулиця Едуарда Фукса буд. 7 КЗШ №52, район: Покровський

Зональні змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл з футболу «Золота буца» 9-11 клас (2001-2002 р.н.)

Назва закладу: КЗШ №93 25 вересня 2019 р. 12:00
Адреса: вулиця Армавірська буд. 11 КЗШ №93, район: Покровський


Перейти до сторінки: