Кривий Ріг – Ресурсний центр

Спортивно-масові заходи

По адміністративним районам:
Проведені:

Перейти до сторінки:

Районні змагання з баскетболу серед юнаць-ких збірних команд учнів закладів освіти 6-8 класів «Шкільна баскетбольна ліга»

Назва закладу: 25 березня 2019 р. 10:00
Адреса: вулиця Волосевича буд. 1Е, район: Саксаганський

Чемпіонат області з вільної боротьби серед молодших юнаків 2004-2006р.н.

Назва закладу: ДЮСШ №2 29 березня 2019 р. 10:00
Адреса: вулиця Груні Романової буд. 21А, район: Інгулецький

Чемпіонат міста з плавання серед молоді, жінок та чоловіків.

Назва закладу: 29 березня 2019 р. 11:00
Адреса: вулиця Кармелюка буд. 35, район: Інгулецький

Чемпіонат міста з плавання серед молоді, жінок та чоловіків.

Назва закладу: 29 березня 2019 р. 11:00
Адреса: вулиця Кармелюка буд. 35, район: Інгулецький

Чемпіонат міста з плавання серед молоді та жінок і чоловіків.

Назва закладу: ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» 29 березня 2019 р. 10:00
Адреса: вулиця Кармелюка буд. 35, район: Інгулецький

Спартакіада трудових колективів ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» (легкоатлетичний крос)

Назва закладу: ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» 30 березня 2019 р. 10:00
Адреса: вулиця Кармелюка буд. 35, район: Інгулецький

Першість ДЮСШ № 10 з плавання «День спиніста»

Назва закладу: 30 березня 2019 р. 10:00
Адреса: вулиця Бикова буд. 4, район: Саксаганський

Чемпіонат міста з класичних шахів серед юнаків та дівчат 1999 р.н. і молодших

Назва закладу: Шаховий клуб комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа №3" Криворізької міської ради 30 березня 2019 р. 11:00
Адреса: проспект Поштовий буд. 23, район: Центрально-Міський

Спартакіада ПРАТ «ІНГЗК» «Здоров’я» - шахи

Назва закладу: 31 березня 2019 р. 10:00
Адреса: вулиця Каткова буд. 4А, район: Інгулецький

Районні спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх шкіл «Олімпійські надії» з настільного тенісу 2002-2003 р.н.

Назва закладу: КЗШ №126 4 квітня 2019 р. 12:00
Адреса: мікрорайон 5-й Зарічний буд. 35А, район: Покровський

Всеукраїнський турнір з хокею на траві серед юнаків 2004-2005 р.н. пам’яті Драчука К. Г.

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №3" Криворізької міської ради 5 квітня 2019 р. 12:00
Адреса: вулиця Зарічна буд. 3, район: Центрально-Міський

Чемпіонат України з гандболу Вища ліга серед жіночих команд

Назва закладу: ДЮСШ №4 5 квітня 2019 р. 17:00
Адреса: вулиця Рекордна буд. 1В, район: Покровський

Спартакіада трудових колективів ПРАТ «ІНГЗК» «Здоров’я» (легкоатлетичний крос)

Назва закладу: 6 квітня 2019 р. 10:00
Адреса:  ж/м Інгулець, стадіон «Інгулець», район: Інгулецький

Чемпіонат України з гандболу Вища ліга серед жіночих команд

Назва закладу: ДЮСШ №4 6 квітня 2019 р. 10:00
Адреса: вулиця Рекордна буд. 1В, район: Покровський

Відкриті міські змагання з жиму лежачи та станової тяги

Назва закладу: КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР сп «Атлет» 6 квітня 2019 р. 09:00
Адреса: вулиця Святоандріївська буд. 29, район: Покровський


Перейти до сторінки: