Перелік установ організацій Виконкоми райрад

Металургійного району

Металургійного району

назва установи/організації кількість працівників

Виконавчий комітет Металургійної районної у місті ради

26

Шаповалов Геннадій Анатолійович

Шаповалов Геннадій Анатолійович

Голова Металургійної районної у місті Кривому Розі ради

Повноваження за розподілом посадових обов’язків:

1. Скликає сесії районної у місті ради, повідомляє депутатам, доводить до відома населення інформацію про час і місце їх проведення, питання, які передбачається внести на розгляд ради.
2. Веде засідання сесії районної у місті ради.
3. Представляє раді кандидатури для обрання на посаду заступника голови районної у місті ради, вносить на затвердження ради пропозиції щодо структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання.
4. Вносить раді пропозиції щодо утворення і обрання постійних комісій ради.
5. Координує діяльність постійних комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.
6. Сприяє депутатам усіх рівнів в їх депутатській діяльності, організовує на території району проведення виборів та референдумів відповідно до чинного законодавства.
7. Представляє раду у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, політичними партіями та рухами, релігійними та громадськими об’єднаннями, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами на території району.
8. Забезпечує гласність у роботі ради та її органів.
9. Є розпорядником коштів, передбачених на утримання ради та її виконавчого апарату.
10. Вносить на розгляд ради пропозиції щодо створення цільових фондів та затвердження Положень про них.
11. Підписує рішення, протоколи сесії районної у місті ради.
12. Організовує роботу по розгляду звернень громадян, веде особистий прийом громадян.
13. Звітує перед радою про діяльність виконавчих органів ради.
14. Вирішує інші питання, доручені йому радою.
15. Вносить на розгляд ради пропозиції щодо затвердження персонального складу її виконавчого комітету.
16. Здійснює керівництво виконавчим комітетом ради.
17. Призначає і звільняє керівників та інших працівників структурних підрозділів виконавчого комітету ради.
18. В межах своїх повноважень видає розпорядження.
19. Організовує на основі колегіальності роботу виконкому, скликає його засідання, координує діяльність осіб, що входять до складу виконкому, організовує виконання рішень виконавчого комітету, підписує рішення виконкому.
20. Укладає від імені виконавчого комітету договори відповідно до законодавства.
21. Здійснює зв'язок та сприяє діяльності Криворізької місцевої прокуратури № 1, районного суду, міського управління юстиції, Південної об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, Металургійне відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, Дзержинсько-Довгинцівського об’єднаного районного військового комісаріату, 11 державної пожежно-рятувальної частини третього державного пожежно-рятувального загону.
22. Здійснює безпосереднє керівництво заступниками голови районної у місті ради, керуючим справами виконкому районної у місті ради.
23. Координує діяльність закладів освіти району, молодіжного виконкому.
24. Спрямовує і контролює роботу відділів фінансового, бухгалтерського обліку, освіти, розвитку підприємництва.
25. Забезпечує організацію виконання заходів з питань розвитку підприємництва, захисту прав споживачів.
26. Контролює організацію роботи ринків, розташованих в районі, ярмарків.
27. Забезпечує організацію виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.
28. Очолює:
- цивільну оборону району;
- комісію з питань захисту прав дитини;
- районну робочу групу з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення;
- районну раду з питань розвитку підприємництва;
- районну робочу групу з питань функціонування об’єктів бізнесу;
- комісію з упорядкування розміщення тимчасових об’єктів для здійснення підприємницької діяльності;
- робочу групу по контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу комунального майна;
- комісію по збереженню технічного стану, обліку та упорядкуванню пам’ятників історії та культури, меморіальних дощок.
24. Веде особистий прийом громадян.


Заяць Сергій Митрофанович

Заяць Сергій Митрофанович

Заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

Касимова Наталія Олександрівна

Касимова Наталія Олександрівна

Заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

Носик Сергій Олексійович

Носик Сергій Олексійович

Заступник голови Металургійної районної у місті ради

Петренко Сергій Олександрович

Петренко Сергій Олександрович

Керуючий справами виконкому


Данилов Вадим Павлович

Данилов Вадим Павлович

Завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців

Єрьоміна Ірина Григорівна

Єрьоміна Ірина Григорівна

Завідувач відділу благоустрою та житлової політики

Зав'ялова Еліна Олександрівна

Зав'ялова Еліна Олександрівна

завідуючий відділом реєстрації місця проживання громадян

Кость Роман Зіновійович

Кость Роман Зіновійович

начальник служби у справах дітей

Костюк Наталія Вячеславівна

Костюк Наталія Вячеславівна

Завідувач відділу закупівель

Лузан Олена Ярославівна

Лузан Олена Ярославівна

Завідувач відділу з питань обліку, розподілу та приватизації житлового фонду

Лук'янова Наталія Євгеніївна

Лук'янова Наталія Євгеніївна

Завідувач юридичного відділу

Ляліна Світлана Іванівна

Ляліна Світлана Іванівна

начальник управління праці та соціального захисту населення

Малахова Олена Михайлівна

Малахова Олена Михайлівна

Завідувач відділу у справах сім’ї та молоді

Михайлов Сергій Васильович

Михайлов Сергій Васильович

Завідувач відділу економіки та промисловості

Николайчук Ольга Іванівна

Николайчук Ольга Іванівна

Начальник самостійного фінансового відділу

Новіков Максим Леонідович

Новіков Максим Леонідович

Начальник відділу освіти

Пасічна Світлана Романівна

Пасічна Світлана Романівна

Завідувач відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтер

Сібірцев Максим Миколайович

Сібірцев Максим Миколайович

голова комітету з фізичної культури і спорту

Тітова Інна Іллівна

Тітова Інна Іллівна

Завідувач загального відділу

Філіпчук Олександ Романович

Філіпчук Олександ Романович

завідувач відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи

Чепурко Наталя Вікторівна

Чепурко Наталя Вікторівна

Завідуючий відділу земельних питань та будівництва

Чумак Василь Олександрович

Чумак Василь Олександрович

Завідуючий відділу культури

Щупка Андрій Якович

Щупка Андрій Якович

Завідувач відділу розвитку підприємництва

Ющенко Людмила Матвіївна

Ющенко Людмила Матвіївна

Завідувач відділу з питань служби в органах місцевого самоврядування і кадрової роботи

Яценко Катерина Володимирівна

Яценко Катерина Володимирівна

Завідувач організаційного відділу