Всі наявні на сайті

Автотранспорт

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне підприємство "Автобаза №1"
Качан Віктор Миколайович
1
Комунальне підприємство "Криворіжавтотранс"
Мараховський Петро Григорович
1
Криворізька автостанція №1 ПАТ "ДОПАС"
Мар'янченко Інна Вікторівна
1

Виконком міськради

назва установи/організації кількість осіб
Виконавчий комітет Криворізької міської ради
Вілкул Юрій Григорович, Маляренко Сергій Васильович, Бєліков Костянтин Аркадійович, Бєрлін Валентина Миколаївна, Катриченко Олександр Володимирович, Мала Тетяна Володимирівна, Подоплєлова Надія Леонідівна, Полтавець Андрій Анатолійович, Шаповалов Геннадій Миколайович, Благун Інеса Михайлівна, Волошиненко Сергій Миколайович, Герасименко Ірина Миколаївна, Герасименко Світлана Гаврилівна, Гожій Вікторія Дмитрівна, Гонтар Віта Олексіївна, Горюнов Дмитро Валерійович, Діхтяр Юрій Савович, Заклецька Тамара Робертівна, Затолокіна Олена Анатоліївна, Карий Іван Олександрович, Катькін Валерій Євгенійович, Качан Руслан Васильович, Кріпак Тетяна Петрівна, Лавренко Світлана Іванівна, Мурашко Костянтин Віталійович, Онікій Олена Петрівна, Охотнікова Світлана Андріївна, Підвальна Людмила Павлівна, Рижкова Ірина Олексіївна, Рожко Олена Василівна, Савенко Ніна Валеріївна, Сиротюк Сергій Васильович, Січева Віталія Володимирівна, Ставецька Юлія Василівна, Стрига Наталя Вікторівна, Тюганова Лариса Володимирівна, Хоружева Лариса Миколаївна, Чорний Віктор Анатолійович
38

Відділ та відділення поліції

назва установи/організації кількість осіб
Криворізький відділ поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Лукашов Сергій Олександрович
1
Саксаганське відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Сизранцев Володимир Євенійович
1

Дитячі лікарні

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізька міська дитяча лікарня №1" Криворізької міської ради
Марцинюк Людмила Семенівна
1
Комунальне некомерційне підприємство “Криворізька міська дитяча лікарня №2” Криворізької міської ради
Гринько Оксана Григорівна
1
Комунальне некомерційне підприємство “Криворізька міська дитяча лікарня №4” Криворізької міської ради
Кізяковська Ірина Павлівна
1

Довгинцівського району

назва установи/організації кількість осіб
Виконавчий комітет Довгинцівської районної в місті ради
Ратінов Ігор Гарійович, Гижко Олександр Олексійович, Красножон Юрій Леонідович, Столітній Сергій Васильович, Суворов Олексій Олександрович, Богославська Ольга Павлівна, Бондар Людмила Володимирівна, Борщова Ганна Василівна, Гога Олена Всеволодівна, Горб Наталя Пилипівна, Гринькова Ольга Валентинівна, Гриценко Лариса Григорівна, Займукова Ірина Афанасіївна, Зубко Яна Олегівна, Калюжна Наталя Маркіянівна, Ковальчук Віктор Володимирович, Косяк Володимир Іванович, Кучер Марина Олександрівна, Лопатнюк Олександр Миколайович, Луценко Юрій Ігорович, Мурса Тетяна Матвіївна, Політіко Костянтин Михайлович, Сокол Валентина Петрівна, Солодовнік Олена Вікторівна, Таборовець Наталія Василівна, Тараненко Наталя Олександрівна, Трошина Наталя Леонідівна, Черв’яченко Дмитро Валентинович
28

Заклади соціального захисту дітей

назва установи/організації кількість осіб
Комунальна установа "Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю" Криворізької міської ради
Дігтяр Наталя Анатоліївна
1
Комунальний заклад "Криворізький дитячий будинок - інтернат” Дніпропетровської обласної ради"
Путіна Вікторія Володимирівна
1
Комунальний заклад "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1" Криворізької міської ради
Сахно Світлана Борисівна
1
Комунальний заклад "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Криворізької міської ради
Станкова Світлана Григорівна
1

Управителі

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне підприємство "Послуга" Криворізької міської ради
Холявка Анатолій Юхимович
1
Приватне підприємство "Домініум"
Йошан Мирон Іванович
1
Товаривство з обмеженою відповідальністю "ДИВОБУД"
Куделя Валентина Никифорівна
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Житлокомцентр"
Шарах Олег Леонідович
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОСЕРВІС-КР"
Цопа Людмила Анатоліївна
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Керуюча компанія "Дом.Ком"
Преснухіна Людмила Василівна
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Керуюча компанія - Наш дім"
Савченко Олександр Миколайович
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Комбінат благоустрою"
Мала Ксенія Володимирівна
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "СІТІСЕРВІС-КР"
Гоц Олена Іванівна
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "УЮТ-2011"
Сільвестров Вячеслав Юрійович
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Центробуд"
Шмаровоз Микола Миколайович
1

/

назва установи/організації кількість осіб

Диспансери

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне підприємство "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради"
Беккер Сергій Євгенійович
1
Комунальне підприємство "Криворізький протитуберкульозний диспансер №2"Дніпропетровської обласної ради"
Севенко Дмитро Вікторович
1
Комунальне підприємство "Криворізький психоневрологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради"
Солонський В'ячеслав Миколайович
1
Комунальне підприємство "Криворізький шкірно-венерологічний диспансер"
Кулешов Іван Васильович
1

Залізничні вокзали та станції

назва установи/організації кількість осіб
Cтанція Рокувата структурного підрозділу „Криворізька дирекція залізничних перевезень” регіональної філії „Придніпровська залізниця” акціонерного товариства "Українська залізниця"
Яременко Тетяна Іванівна
1
Вокзал станції Кривий Ріг Головний структурного підрозділу „Криворізька дирекція залізничних перевезень” регіональної філії „Придніпровська залізниця” акціонерного товариства "Українська залізниця"
Жук Ольга Василівна
1
Вокзал станції Кривий Ріг структурного підрозділу „Криворізька дирекція залізничних перевезень” регіональної філії „Придніпровська залізниця” акціонерного товариства "Українська залізниця"
Ханеня Валентина Володимирівна
1
Вокзал станції Рокувата структурного підрозділу „Криворізька дирекція залізничних перевезень” регіональної філії „Придніпровська залізниця” акціонерного товариства "Українська залізниця"
Рубащенко Марина Іванівна
1
Станція Кривий Ріг структурного підрозділу „Криворізька дирекція залізничних перевезень” регіональної філії „Придніпровська залізниця” акціонерного товариства "Українська залізниця"
Ляшенко Віталій Вікторович
1
Станція Кривий Ріг – Головний структурного підрозділу „Криворізька дирекція залізничних перевезень” регіональної філії „Придніпровська залізниця” акціонерного товариства "Українська залізниця"
Великий Петро Вікторович
1

Інгулецького району

назва установи/організації кількість осіб
Виконавчий комітет Інгулецької районної у місті ради
Жеребило Сергій Васильович, Алентус Володимир Вікторович, Коростельов Дмитро Олександрович, Кравченко Ольга Сергіївна, Кращенко Анатолій Іванович, Лисенко Ігор Петрович, Хватов Олександр Сергійович, Шестиперова Наталія Євгеніївна, Бондар Вікторія Олегівна, Гаркуша Олена Володимирівна, Джулай Ірина Анатоліївна, Жураховська Інеса Геннадіївна, Зайченко Іван Олексійович, Кучерова Тетяна Ігорівна, Мамро Олександр Олегович, Островська Юлія Федорівна, Павлів Людмила Вікторівна, Полтавська Еліна Степанівна, Пятакова Катерина Олександрівна, Серченя Оксана Вікторівна, Совенко Сергій Миколайович, Сусідка Віталій Миколайович, Тимофєєва Олена Миколаївна, Хорькова Марина Валеріївна, Чаплинська Наталя Олександрівна, Шевченко Тетяна Василівна
26

Патрульна поліція, територіальні сервісні центри

назва установи/організації кількість осіб
Полк патрульної поліції в місті Кривий Ріг Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції національної поліції України
Нікіфоров Олексій Олексійович
1
Територіальний сервісний центр 1243 Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ в Дніпропетровській області
Єременко Олександр Вікторович
1
Територіальний сервісний центр 1248 Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ в Дніпропетровській області
Савченко Олександр Володимирович
1

Послуги теплопостачання

назва установи/організації кількість осіб
Акціонерне товариство "Криворізька теплоцентраль"
Тарасенко Микола Миколайович
1
Комунальне підприємство теплових мереж "Криворіжтепломережа"
Мітін Сергій Миколайович
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпровське управління регіонального будівництва"
Гаджиєв Сергій Карипович
1

Територіальні центри соціального обслуговування

назва установи/організації кількість осіб
Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Покровському районі" Криворізької міської ради
Фролова Світлана Олександрівна
1
Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Довгинцівському районі" Криворізької міської ради
Бунєва Тетяна Прокопівна
1
Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі" Криворізької міської ради
Дубицький Станіслав Миколайович
1
Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі" Криворізької міської ради
Кудісова Оксана Сергіївна
1
Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі" Криворізької міської ради
Косогорова Антоніна Василівна
1
Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Центрально-Міському районі" Криворізької міської ради
Малова Наталя Тимофіївна
1
Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №2 в Інгулецькому районі" Криворізької міської ради
Тяжельникова Ірина Олександрівна
1
Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)№1 в Інгулецькому районі" Криворізької міської ради
Шевченко Олена Василівна
1

Архітектура, будівництво та земельні відносини

назва установи/організації кількість осіб
Відділ у Криворізькому районі Головного управління Держгеокадастру Дніпропетровської області
Гончар Денис Павлович
1
Комунальне підприємство "Парковка та реклама" Криворізької міської ради
Шабліян Ольга Василівна
1
Комунальне підприємство Дніпропетровської обласної ради "Криворізьке бюро технічної інвентаризації"
Ільченко Антон Анатолійович
1

Відділи обслуговування громадян (сервісні центри) УОГ ГУ Пенсійного фонду України

назва установи/організації кількість осіб
Довгинцівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області
Сітанська Лариса Дмитрівна
1
Інгулецький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області
Бойченко Яна Павлівна
1
Металургійний відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області
Моць Світлана Миколаївна
1
Покровський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області
Куценко Олексій Петрович
1
Саксаганський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області
Паситніченко Ліана Леонідівна
1
Тернівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області
Степанюк Тетяна Євгеніївна
1
Центрально-Міський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області
Марченко Людмила Олегівна
1

Металургійного району

назва установи/організації кількість осіб
Виконавчий комітет Металургійної районної у місті ради
Шаповалов Геннадій Анатолійович, Заяць Сергій Митрофанович, Касимова Наталія Олександрівна, Носик Сергій Олексійович, Петренко Сергій Олександрович, Данилов Вадим Павлович, Єрьоміна Ірина Григорівна, Зав'ялова Еліна Олександрівна, Кость Роман Зіновійович, Костюк Наталія Вячеславівна, Лузан Олена Ярославівна, Лук'янова Наталія Євгеніївна, Ляліна Світлана Іванівна, Малахова Олена Михайлівна, Михайлов Сергій Васильович, Николайчук Ольга Іванівна, Новіков Максим Леонідович, Пасічна Світлана Романівна, Сібірцев Максим Миколайович, Тітова Інна Іллівна, Філіпчук Олександ Романович, Чепурко Наталя Вікторівна, Чумак Василь Олександрович, Щупка Андрій Якович, Ющенко Людмила Матвіївна, Яценко Катерина Володимирівна
26

Міський електротранспорт

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне підприємство "Міський тролейбус"
Приходько Олександр Якович
1
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай"
Якуненко Євген Валентинович
1

Міські лікарні

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізька інфекційна лікарня №1" Криворізької міської ради
Партоєва Олена Григорівна
1
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізька міська лікарня №10" Криворізької міської ради
Семенів Володимир Миколайович
1
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізька міська лікарня №16" Криворізької міської ради
Криштопа Ігор Петрович
1
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізька міська лікарня №9" Криворізької міської ради
Климович Олена Василівна
1
Комунальне некомерційне підприємство “Криворізька міська лікарня №11” Криворізької міської ради
Грищенко Ірина Олександрівна
1
Комунальне некомерційне підприємство “Криворізька міська лікарня №14” Криворізької міської ради
Онищук Володимир Полікарпович
1
Комунальне некомерційне підприємство “Криворізька міська лікарня №3” Криворізької міської ради
Маков Андрій Валерійович
1
Комунальне некомерційне підприємство “Криворізька міська лікарня №5” Криворізької міської ради
Мудра Лариса Олександрівна
1
Комунальне підприємство "Криворізька міська клінічна лікарня №2" Криворізької міської ради"
Світловський Олександр Арсентійович
1
Комунальне підприємство "Криворізька міська клінічна лікарня №8" Криворізької міської ради
Мельниченко Володимир Васильович
1
Комунальне підприємство “Криворізька міська лікарня №4” Криворізької міської ради
Мірянова Людмила Григорівна
1
Комунальний заклад “Криворізька міська лікарня №17” Криворізької міської ради
Чорновол Юрій Іванович
1
Комунальний заклад “Криворізька міська лікарня №7” Криворізької міської ради
Стародубський Петро Аркадійович
1

Послуги газопостачання

назва установи/організації кількість осіб
Криворізький відділ реалізації ТОВ "Дніпропетровськгаз збут"
Бабаєва Юлія Михайлівна
1
Публічне акціонерне товариство "Криворіжгаз"
Колесник Віталій Васильович
1

Управління з надзвичайних ситуацій, пожежно-рятувальний загін, аварійно-рятувальна служба

назва установи/організації кількість осіб
3 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
Єрешко Геннадій Сергійович
1
Комунальне підприємство "Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді"
Бєлік Володимир Григорович
1
Криворізьке міське управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
Сутула Ігор Миколайович
1

Міграційні служби

назва установи/організації кількість осіб
Довгинцівський районний відділ у м.Кривий Ріг Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області
Милка Людмила Миколаївна
1
Інгулецький районний сектор у м. Кривий Ріг Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області
Стрельцов Олександр Васильович
1
Металургійний районний відділ в м. Кривий Ріг Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області
Реутова Ірина Леонтіївна
1
Покровський районний відділ у м. Кривий Ріг Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області
Приходько Олена Олександрівна
1
Саксаганський районний відділ у м. Кривому Розі Головного управління державної міграційної служби України в Дніпропетровській області
Лелеко Андрій Миколайович
1
Тернівський районний сектор у м. Кривий Ріг Головного управління державної міграційної служби України в Дніпропетровській області
Прокопенко Ігор Володимирович
1
Центрально-Міський районний відділ у м. Кривий Ріг Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області
Романюк Віталій Борисович
1

Міські поліклініки

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне некомерційне підприємство “Криворізька міська поліклініка №5” Криворізької міської ради
Клітний Олександр Григорович
1

Покровського району

назва установи/організації кількість осіб
Виконавчий комітет Покровської районної в місті ради
Коритнік Володимир Васильович, Крамаренко Олег Анатолійович, Левченко Дмитро Петрович, Лушпій Андрій Анатолійович, Файницька Олена Миколаївна, Виноградова Марина Володимирівна, Гайдей Анна Василівна, Гапон Денис Олексійович, Коргут Сергій Антонович, Корнєєва Любов Василівна, Ларіна Ольга Григорівна, Мач Тетяна Борисівна, Ніконова Галина Володимирівна, Підглазна Оксана Василівна, Плахотник Сергій Петрович, Руденко Олена Миколаївна, Скубенко Олена Володимирівна, Соломаха Андрій Олександрович, Удовенко Марія Миколаївна, Ушакова Оксана Анатоліївна, Храплюк Ірина Михайлівна, Яценко Яна Ігорівна
22

Послуги водопостачання та водовідведення

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне підприємство "Кривбасводоканал"
Марков Сергій Юрійович
1

Укртелеком, поштамт, аеропорт

назва установи/організації кількість осіб
Комбінований центр телекомунікацій № 525 Дніпропетровської філії ПАТ "Укртелеком"
Грищенко Віктор Григорович
1
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг"
Лашин Ігор Михайлович
1
Поштамт-Центр поштового зв’язку №2 Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта"
Глушак Олена Євгеніївна
1

Центр зайнятості

назва установи/організації кількість осіб
Криворізький міськрайонний центр зайнятості
Вознюк Ігор Богданович
1

Інші установи соціального захисту

назва установи/організації кількість осіб
Комунальна установа "Будинок милосердя" Криворізької міської ради
Клименко Інна Анатоліївна
1
Комунальна установа "Будинок нічного перебування" Криворізької міської ради
Бовкун Олександр Петрович
1
Комунальна установа «Будинок милосердя «Затишок» Криворізької міської ради
Новосілецька Наталія Адамівна
1
Комунальний заклад "Криворізький психоневрологічний інтернат" Дніпропетровської обласної ради"
Пінчук Петро Арсенович
1

Органи податкової служби

назва установи/організації кількість осіб
Криворізьке південне управління Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області
Лідер Вячеслав Вікторович
1
Криворізьке північне управління Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області
Ситнік Олексій Олександрович
1

Пологові будинки

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький міський клінічний пологовий будинок №1” Криворізької міської ради
Васильєва Лариса Анатоліївна
1
Комунальний заклад «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром” Криворізької міської ради
Бобровник Ніна Олександрівна
1

Послуги електропостачання

назва установи/організації кількість осіб
Криворізький міський центр обслуговування клієнтів АТ "ДТЕК "Дніпровські електромережі"
Незабитовська Наталя Миколаївна
1
Криворізький міський центр обслуговування клієнтів товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпровські енергетичні послуги"
Лелеко Василь Володимирович
1
Криворізькі міські електричні мережі акціонерного товариства "ДТЕК "Дніпровські електромережі"
Вередін Геннадій Віталійович
1

Саксаганського району

назва установи/організації кількість осіб
Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті ради
Беззубченко Валерій Вікторович, Дуванова Оксана Миколаївна, Криворотній Ігор Іванович, Старовойт Василь Володимирович, Юрченко Віталій Сергійович, Алєка Ігор Андрійович, Артюшина Людмила Борисівна, Богданова Ірина Віталіївна, Бурік Тетяна Василівна, Веселов Костянтин Ігорович, Волинкіна Світлана Миколаївна, Головченко Олександр Геннадійович, Гугуєва Світлана Володимирівна, Жильченко Надія Миколаївна, Іванов Андрій Станіславович, Кравченко Оксана Юріївна, Лук'янченко Ірина Василівна, Мігуша Олена Олександрівна, Порохнява Наталія Володимирівна, Посувайло Яна Олександрівна, Сироватка Ірина Василівна, Стєннікова Ганна Віталіївна, Чайка Лілія Богданівна, Шматкова Людмила Георгіївна, Шматова Вікторія Вікторівна
25

Вивіз відходів

назва установи/організації кількість осіб
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екоспецтранс"
Ліщук Леонід Степанович
1

Статистика

назва установи/організації кількість осіб
Управління статистики у м.Кривому Розі
Білоненко Людмила Анатоліївна
1

Тернівського району

назва установи/організації кількість осіб
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради
Солод Віталій Михайлович, Брилькова Ірина Олегівна, Внукова Алла Олександрівна, Кушнір Сергій Іванович, Овчаренко Володимир Павлович, Окунєва Марія Іванівна, Андрейко Ольга Володимирівна, Береснєв Володимир Аркадійович, Волошина Олена Володимирівна, Воробйова Алла Анатоліївна, Головата Алла Анатоліївна, Головата Анастасія Миколаївна, Горевич Сергій Олександрович, Забуженко Микола Григорович, Каретіна Оксана Володимирівна, Кіясь Володимир Олександрович, Коваленко Ольга Анатоліївна, Козачок Наталія Анатоліївна, Колісник Віталій Миколайович, Костіна Валентина Василівна, Костіна Людмила Павлівна, Міщук Олена Дмитрівна, Момот Наталя Альбертівна, Осяніна Вікторія Анатоліївна, Рудзик Олена Василівна, Сатановська Лариса Валентинівна, Ситнік Віталій Михайлович, Ступак Олена Миколаївна, Фуголь Вікторія Олександрівна, Хворостяна Дар’я Олегівна
30

Інші

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне підприємство "Ритуал Сервіс Плюс" Криворізької міської ради
Васільєв Андрій Альбертович
1
Комунальне підприємство "Сансервіс" Криворізької міської ради
Хворост Ілля Анатолійович
1

Лабораторія спостережень за атмосферним повітрям, ботанічний сад

назва установи/організації кількість осіб
Криворізький ботанічний сад Національної академії наук України
Коршиков Іван Іванович
1
Лабораторія спостережень за забрудненням атмосферного повітря Кривий Ріг
Синиця Ірина Іванівна
1

Стоматологічні поліклініки

назва установи/організації кількість осіб
Комунальний заклад "Криворізька міська стоматологічна поліклініка №3" Криворізької міської ради
Мамекін Ігор Миколайович
1
Комунальний заклад "Криворізька міська стоматологічна поліклініка №4" Криворізької міської ради
Єфіменко Микола Іванович
1
Комунальний заклад “Криворізька дитяча стоматологічна поліклініка” Криворізької міської ради
Малеіна Любов Марківна
1
Комунальний заклад “Криворізька міська стоматологічна клінічна поліклініка №1” Криворізької міської ради
Боць Макар Іванович
1
Комунальний заклад “Криворізька міська стоматологічна клінічна поліклініка №2” Криворізької міської ради
Єрмаков Олег Анатолійович
1
Комунальний заклад “Криворізька міська стоматологічна поліклініка №5” Криворізької міської ради
Субота Володимир Сергійович
1
Комунальний заклад “Криворізька міська стоматологічна поліклініка №6” Криворізької міської ради"
Карпов Василь Володимирович
1
Комунальний заклад “Криворізька міська стоматологічна поліклініка №7” Криворізької міської ради
Ніконенко Дмитро Анатолійович
1

Центрально-Міського району

назва установи/організації кількість осіб
Виконавчий комітет Центрально-Міської районної у місті ради
Нєженцев Сергій Володимирович, Гонченко Наталія Анатоліївна, Дмитрієва Людмила Андріанівна, Кириленко Андрій Сергійович, Логвінов Сергій Валерійович, Антонова Тетяна Валеріївна, Борисенко Марта Едуардівна, Ботова Олена Олександрівна, Василенко Тетяна Іванівна, Віцалару Василь Валерійович, Головчук Аліна Григорівна, Горбунова Анна Анатоліївна, Губарєва Марія Павлівна, Драч Людмила Вікторівна, Ігнатова Валентина Василівна, Нікітенко Тетяна Миколаївна, Ослюк Віктор Іванович, Сабадаш Жанна Феліксівна, Савченко Сергій Вікторович, Скрига Тетяна Миколаївна, Співак Світлана Олександрівна, Трембач Олена Валентинівна, Угринович Людмила Володимирівна, Хороленко Наталія Петрівна, Чумак Олена Олександрівна, Шаповалова Ольга Василівна
26

Підприємства комунальної сфери

назва установи/організації кількість осіб

Управління Держпраці, експертно-технічний центр

назва установи/організації кількість осіб
Державне підприємство «Криворізький експертно-технічний центр Держпраці»
Кливець Петро Васильович
1
Криворізьке гірничо-промислове управління головного управління Держпраці у Дніпропетровській області
Волохов Олександр Юрійович
1

Центри первинної допомоги

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Криворізької міської ради
Косяк Наталія Володимирівна
1
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Криворізької міської ради
Квятковська Світлана Октаєвна
1
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3" Криворізької міської ради
Пашковська Ліна Олександрівна
1
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Криворізької міської ради
Логінова Анжеліка Анатоліївна
1
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №5" Криворізької міської ради
Кузнецова Анастасія Олександрівна
1
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №6" Криворізької міської ради
Семеніхіна Алла Іванівна
1
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №7" Криворізької міської ради
Шумак Ольга Олександрівна
1

Інші

назва установи/організації кількість осіб
КЗ "Криворізьке училище підвищення кваліфікації та перепідготовки молодих медичних і фармацевтичних спеціалістів Дніпропетровської обласної ради"
Мішуренко Олена Володимирівна
1
КЗ "Криворізький спеціалізований Будинок дитини" Дніпропетровської обласної ради"
Матвєєнко Олена Євгенівна
1
КЗ “Криворізька станція швидкої медичної допомоги”Дніпропетровської обласної ради"
Бійовський Анатолій Михайлович
1
Комунальне підприємство "Криворізька станція переливання крові" Дніпропетровської обласної ради"
Скляр Ігор Федорович
1
Комунальне підприємство "Криворізький дитячий кістково-туберкульозний санаторій №1" Дніпропетровської обласної ради"
Акіншева Наталія Іванівна
1
Комунальне підприємство "Криворізький дитячий санаторій" Дніпропетровської обласної ради"
Гриценко Вікторія Олександрівна
1
Комунальне підприємство "Криворізький дитячий туберкульозний санаторій №1 "Дніпропетровської обласної ради
Шихалєєва Ольга Іванівна
1
Комунальне підприємство "Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом"Дніпропетровської обласної ради
Кругленко Геннадій Леонідович
1
Комунальне підприємство "Фармація" Криворізької міської ради
Бігдан Антін Васильович
1
Комунальний заклад "Криворізький центр здоров’я" Криворізької міської ради
Драник Людмила Василівна
1
Комунальний заклад "Міжобласний центр медичної генетики і пренатальної діагностики імені П. М. Веропотвеляна" ДОР"
Веропотвелян Микола Петрович
1
Криворізька філія комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня"
Шевченко Наталія Григорівна
1

Стандартметрологія, торгово-промислова палата

назва установи/організації кількість осіб
Державне підприємство "Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
Андрюшко Андрій Костянтинович
1
Криворізьке представництво Дніпропетровської торгово-промислової палати
Баранова Тетяна Василівна
1

Державні установи

назва установи/організації кількість осіб

Фонд соціального страхування, відділ з питань додержання законодавства про працю

назва установи/організації кількість осіб
Відділ з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні
Соломка Марина Ярославівна
1
Криворізьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області
Желєзняк Віталій Володимирович
1

Бібліотеки

назва установи/організації кількість осіб
КЗК “Міська дитяча бібліотека”
Філанчук Олена Степанівна
1
Комунальний заклад культури "Міська бібліотека для дорослих" Криворізької міської ради
Фещенко Інна Олександрівна
1

Відділ Криворізького регіону з охорони історико-культурних цінностей

назва установи/організації кількість осіб
Відділ звернень Криворізького регіону Дніпропетровського обласного центру з охорони історико-культурних цінностей
Тітов Віктор В'ячеславович
1

Відділ лабораторних досліджень МОЗ України, профдезінфекція

назва установи/організації кількість осіб
Відокремлений структурний підрозділ "Криворізький міський відділ лабораторних досліджень державної установи "Дніпропетровський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров'я України"
Черняєва Тамара Анатоліївна
1
Комунальне підприємство "Криворізька профдезінфекція" Дніпропетровської обласної ради"
Чорна Лілія Петрівна
1

Дитячі оздоровчі табори

назва установи/організації кількість осіб
Комунальний позашкільний заклад "Дитячий оздоровчий табір "Слава" Криворізької міської ради
Губаренко Федір Федорович
1
Комунальний позашкільний заклад "Дитячий оздоровчий табір "Сонячний"
Крошка Олег Олександрович
1
Комунальний позашкільний заклад "Дитячий оздоровчий табір "Старт" Криворізької міської ради
Зуєнко Олена Федорівна, Лєщинский Олександр Володимирович
2

Дитячо-юнацькі спортивні школи

назва установи/організації кількість осіб
Комунальний позашкільний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №1"
Суббота Юрій Вадимович
1
Комунальний позашкільний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №10"
Ремінський Володимир Іванович
1
Комунальний позашкільний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №2"
Малиш Петро Петрович
1
Комунальний позашкільний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №3"
Яновський Олександр Юрійович
1
Комунальний позашкільний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №5"
Безкоровайний Валентин Миколайович
1
Комунальний позашкільний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №6
Беліцька Олена Олександрівна
1
Комунальний позашкільний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №7"
Головко Тетяна Петрівна
1
Комунальний позашкільний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №8"
Заїменко Інна Володимірівна
1
Комунальний позашкільний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву №4"
Кантур Руслан Анатолійович
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №9"
Юріцин Сергій Вікторович
1

Заклади вищої освіти

назва установи/організації кількість осіб
Автотранспортний коледж Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"
Дубінецький Володимир Володимирович
1
Відокремлений підрозділ "Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій" у м.Кривому Розі
Магар Надія Георгіївна
1
Гірничий коледж Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"
Посохов Олександр Ізотович
1
Гірничо-електромеханічний коледж Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"
Мілько Олександр Павлович
1
Державний вищий навчальний заклад "Криворізький будівельний коледж"
Ківітова Віта Володимирівна
1
Державний вищий навчальний заклад "Криворізький державний педагогічний університет"
Шрамко Ярослав Владиславович
1
Державний вищий навчальний заклад "Криворізький національний університет"
Ступнік Микола Іванович
1
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
Чернега Оксана Богданівна
1
Донецький юридичний інститут МВС України
Бесчастний Віктор Миколайович
1
Інгулецький коледж Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"
Шолох Алла Миколаївна
1
Індустріальний коледж Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"
Казанова Зоя Миколаївна
1
Комунальний вищий навчальний заклад "Криворізький медичний коледж" Дніпропетровської обласної ради
Козенко Людмила Олексіївна
1
Комунальний вищий навчальний заклад "Криворізький обласний музичний коледж"
Ракітянська Людмила Володимирівна
1
Криворізька філія приватного вищого навчального закладу «Європейський університет»
Доровський Дмитро Володимирович
1
Криворізький державний комерційно-економічний технікум
Резниченко Наталія Михайлівна
1
Криворізький економічний інститут Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
Шайкан Андрій Валерійович
1
Криворізький коледж економіки та управління Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
Прибилович Людмила Анатоліївна
1
Криворізький коледж Національного авіаційного університету
Андрусевич Анатолій Олександрович
1
Криворізький коледж Національної металургійної академії України
Сухотін Віталій Михайлович
1
Криворізький металургійний інститут Національної металургійної академії України
Засельський Володимир Йосипович
1
Криворізький технічний коледж Національної металургійної академії України
Китач Олена Ігорівна
1
Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету
Босняк Микола Григорович
1
Політехнічний коледж Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"
Кулішова Наталія Олексіївна
1

Заклади дошкільної освіти

назва установи/організації кількість осіб
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 243" Криворізької міської ради
Костиркіна Раїса Василівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 238 комбінованого типу" Криворізької міської ради
Бичкова Марія Олексіївна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла- садок) № 118" Криворізької міської ради
Хрищенко Наталія Семенівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) №83 комбінованого типу" Криворізької міської ради
Шумійчук Катерина Миколаївна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 33 " Криворізької міської ради
Мовчан Алла Валентинівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 104" Криворізької міської ради
Безпала Ірина Олександрівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 106" Криворізької міської ради
Хайнак Ольга Іванівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 113" Криворізької міської ради
Сахальова Ірина Василівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 17" Криворізької міської ради
Малюк Ольга Яківна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 175 комбінованого типу" Криворізької міської ради
Панчук Віта Борисівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 184" Криворізької міської ради
Бондаренко Тетяна Фогівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 206" Криворізької міської ради
Шепеленко Тетяна Євгенівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 224 комбінованого типу" Криворізької міської ради
Закусило Інна Анатоліївна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 230 комбінованого типу" Криворізької міської ради
Андрєєва Інна Миколаївна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 232 комбінованого типу" Криворізької міської ради
Науменко Наталья Григорівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 247" Криворізької міської ради
Доберчак Олена Володимирівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 26 компенсуючого типу (санаторний)" Криворізької міської ради
Паученко Ольга Михайлівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 263 комбінованого типу" Криворізької міської ради
Дроздова Валентина Сергіївна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 270" Криворізької міської ради
Рожкова Оксана Іванівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 272" Криворізької міської ради
Котяш Інна Володимирівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 280 комбінованого типу " Криворізької міської ради
Якубовська Ірина Валентинівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 29 комбінованого типу" Криворізької міської ради
Федорова Ірина Валеріївна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 31 комбінованого типу" Криворізької міської ради
Міщук Людмила Анатоліївна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 65 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Єсіна Ірина Борисівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 71 комбінованого типу " Криворізької міської ради
Руда Надія Володимирівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 94 загального розвитку" Криворізької міської ради
Кравчук Тетяна Іванівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №20 загального розвитку" Криворізької міської ради
Шеремет Лариса Петрівна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №259 комбінованого типу" Криворізької міської ради
Чурілова Неля Миколаївна
1
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад № 25" Криворізької міської ради
Басацька Лілія Петрівна
1
Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 60 Криворізької міської ради
Кузьма Наталія Віталіївна
1
Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №183 Криворізької міської ради
Семенова Тамара Іванівна
1
Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №38 Криворізької міської ради
Мякушко Інна Іванівна
1
Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №76 Криворізької міської ради
Шкарбатюк Ірина Василівна
1
Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 62 Криворізької міської ради
Сівоха Світлана Леонідівна
1
Комунальний заклад “Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №14” Криворізької міської ради
Попова Тетяна Володимирівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) № 79 художньо – естетичного напряму» Криворізької міської ради
Юзепчук Ольга Олександрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 88» Криворізької міської ради
Кузуб Ала Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок ) № 197» Криворізької міської ради
Бондаренко Наталія Анатоліївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 102 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Грек Жанна Володимирівна, Кайко Інна Сергіївна
2
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 123» Криворізької міської ради
Кушнір Ірина Юріївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 129» Криворізької міської ради
Шевчук Людмила Анатоліївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 136» Криворізької міської ради
Кузнецова Тетяна Борисівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 147 компенсуючого типу (спеціальний)» Криворізької міської ради
Щербанюк Юлія Вадимівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 148 компенсуючого типу (спеціальний)» Криворізької міської ради
Білобородова Світлана Анатоліївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 15» Криворізької міської ради
Романщак Валентина Володимирівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 180» Криворізької міської ради
Лазарєва Наталя Павлівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 186 компенсуючого типу (санаторного)» Криворізької міської ради
Кучір Анжеліка Володимирівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 189» Криворізької міської ради
Темник Ірина Романівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 190» Криворізької міської ради
Нагній Алла Володимирівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 191» Криворізької міської ради
Бондар Ірина Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 202 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Чумаченко Наталя Іванівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 222» Криворізької міської ради
Клименко Олена Григорівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 225» Криворізької міської ради
Васильчук Наталя Олександрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 231 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Федоренко Ольга Федорівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 234» Криворізької міської ради
Клевець Тетяна Олексіївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 241 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Лещенко Ірина Олександрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 246» Криворізької міської ради
Завадська Юлія Сергіївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 249» Криворізької міської ради
Вірко Анастасія Дмитрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 250» Криворізької міської ради
Безсмольна Любов Дмитрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 254» Криворізької міської ради
Тараненко Тетяна Володимирівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 264» комбінованого типу» Криворізької міської ради
Колодиста Надія Василівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 300» Криворізької міської ради
Пономарьова Галина Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 301» Криворізької міської ради
Волкова Тетяна Семенівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 30» Криворізької міської ради
Панкевич Валентина Михайлівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 32» Криворізької міської ради
Курінна Наталія Дмитрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 42» Криворізької міської ради
Кондратенко Ганна Олександрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 44» Криворізької міської ради
Балинська Світлана Григорівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 51» Криворізької міської ради
Фартушна Лариса Мамедаліївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 82 компенсуючого типу» Криворізької міської ради
Костецька Вікторія Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 89» Криворізької міської ради
Байдак Наталія Григорівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №13 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Луценко Вікторія Володимирівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 261» комбінованого типу» Криворізької міської ради
Шпак Наталія Олександрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 295 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Семенова Алла Вікторівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 303» комбінованого типу» Криворізької міської ради
Борзьонок Лариса Іванівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 81» комбінованого типу» Криворізької міської ради
Дзюба Тетяна Валентинівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 94»комбінованого типу» Криворізької міської ради
Штайнке Ірина Еріхівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) № 57 фізкультурно-оздоровчого напряму» Криворізької міської ради
Тарасенко Валентина Дмитрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 101 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Коник Катерина Володимирівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 111 санаторного типу» Криворізької міської ради
Іванцова Вікторія Євгенівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 115» Криворізької міської ради
Куралес Алла Анатоліївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 116» Криворізької міської ради
Миронова Лілія Володимирівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 121 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Чмир Тетяна Леонідівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 122 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Тягай Світлана Олександрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 125» Криворізької міської ради
Сушко Оксана Петрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 127 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Нековаль Оксана Сергіївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 128» Криворізької міської ради
Новікова Ірина Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 130» Криворізької міської ради
Мукоїда Інна Михайлівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 132» Криворізької міської ради
Суппіс Олена Василівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 133» Криворізької міської ради
Шеремет Наталя Володимирівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 141 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Мельничук Олександра Іванівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 142» Криворізької міської ради
Мастерова Ірина Михайлівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 144» Криворізької міської ради
Прокопчук Любов Іванівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 145 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Яковлєва Тамара Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 149» Криворізької міської ради
Ганя Тетяна Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 155» Криворізької міської ради
Селищева Оксана Василівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 158» Криворізької міської ради
Мірскова Ірина Михайлівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 160» Криворізької міської ради
Стахів Олена Павлівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 161 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Лошакова Лариса Станіславівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 162 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Гавриш Галина Дмитрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 164 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Дяченко Галина Василівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 176 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Мальцева Ольга Василівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 187» Криворізької міської ради
Козенко Лариса Юріївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 195 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Зеленська Галина Петрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 199» Криворізької міської ради
Садохіна Лариса Петрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1» Криворізької міської ради
Потрашкова Тетяна Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 201 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Штурко Наталія Федорівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 203» Криворізької міської ради
Ковтун Вікторія Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 204 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Хроленко Тетяна Іванівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 207 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Алєксєєва Наталія Олександрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 210 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Філіпова Людмила Анатоліївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 215» Криворізької міської ради
Ганзенко Тетяна Вячеславівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 216 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Кофанова Тамара Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 220 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Колісник Євгенія Леонідівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 227 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Клименко Тетяна Іванівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 235 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Доценко Валентина Михайлівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 236 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Дворецька Наталія Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 239» Криворізької міської ради
Синельникова Алла Олександрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 255» Криворізької міської ради
Бєлогрудова Ліліана Вадимівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 257» Криворізької міської ради
Жаворонкова Інна Сергіївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 260» Криворізької міської ради
Куницька Марина Валеріївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 271» Криворізької міської ради
Мілетич Олена Михайлівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 28» Криворізької міської ради
Купчик Тетяна Дмитрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 294 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Герасимова Алла Юріївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Кір’янова Ірина Юліївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 304» Криворізької міської ради
Віцалару Ірина Володимирівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 306 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Волочай Наталія Євгенівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 34» Криворізької міської ради
Ісаєва Віра Іванівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 39» Криворізької міської ради
Потапова Тетяна Вікторівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Шайнога Валентина Володимирівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 43» Криворізької міської ради
Коновалова Олена Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 45» Криворізької міської ради
Чудновець Алла Олександрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 54 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Євтушенко Світлана Леонідівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Яковлєва Олена Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 64» Криворізької міської ради
Деньгуб Валентина Павлівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 67 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Попруга Лариса Леонідівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 70 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Масалова Ольга Георгіївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 72» Криворізької міської ради
Руденко Ірина Василівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 75 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Шульга Таїса Іванівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 77 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Романенко Наталія Петрівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 80 комбінованого типу» Криворізької міської ради
Гетман Наталія Михайлівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 85» Криворізької міської ради
Полянська Лариса Миколаївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 87» Криворізької міської ради
Купрацевич Світлана Михайлівна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 92» Криворізької міської ради
Нустрова Марина Геннадіївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 93» Криворізької міської ради
Гусакова Галина Аркадіївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №211» Криворізької міської ради
Щербачова Тетяна Анатоліївна
1
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 120 компенсуючого типу (спеціальний)» Криворізької міської ради
Бариленко Олена Анатоліївна
1
Комунальний заклад «Санаторний дошкільний навчальний заклад ясла(садок) № 90» Криворізької міської ради
Коваль Алла Анатоліївна
1
Комунальний заклад «Санаторний дошкільний навчальний заклад ясла(садок) №156» Криворізької міської ради
Омельниченко Ольга Олександрівна
1
Комунальний заклад «Спеціальний дошкільний навчальний заклад №151» Криворізької міської ради
Пирог Оксана Михайлівна
1

Заклади загальної середньої освіти

назва установи/організації кількість осіб
Kомунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Дитячий садок-початкова школа № 240"
Швець Олена Миколаївна
1
Kомунальний заклад "Навчально-виховний комплекс Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 83"
Ланкмілєр Любов Володимирівна
1
Комунальний заклад "Криворiзький навчально-виховний комплекс "Загальноосвiтня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" № 18
Шаврін Олександр Сергійович
1
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов - дошкільний навчальний заклад"
Костенко Наталія Дмитрівна
1
Комунальний заклад освіти "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Сузір'я" ДОР
Луценко Любов Миколаївна
1
Комунальний заклад освіти "Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №8 І-ІІ ступенів" Дніпропетровської обласної ради"
Карленко Наталія Вікторівна
1
Комунальний заклад освіти "Криворізький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Надія" Дніпропетровської обласної ради"
Полонська Надія Володимирівна
1
Комунальний заклад освіти "Криворізький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Натхнення" Дніпропетровської обласної ради
Шевченко Наталія Петрівна
1
Комунальний заклад освіти "Криворізький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Перлина" Дніпропетровської обласної ради"
Ільчук Ольга Володимирівна
1
Комунальний заклад освіти "Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою"
Юрченко Віталій Валентинович
1
Комунальний заклад освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді
Козаченко Ігор Олександрович
1
Комунальний заклад «Навчально - виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу - загальноосвітня школа І ступеня» № 218» Криворізької міської ради
Слабоуз Алла Іллівна
1
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу - загальноосвітня школа І ступеня» № 291» Криворізької міської ради
Дворніченко Тетяна Володимирівна
1
Криворiзька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Пархоменко Людмила Леонідівна
1
Криворiзька спеціалізована школа № 9 з поглибленим вивченням суспільно-економічних дисциплін Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Лозівець Інеса В’ячеславівна
1
Криворiзька Центрально-Міська гімназія Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Хабло Євгенія Володимирівна
1
Криворiзький навчально-виховний комплекс № 128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Остапенко Світлана Василівна
1
Криворiзький навчально-виховний комплекс № 81 "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Гетьман Ганна Борисівна
1
Криворізька вечірня школа №12 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Крісанова Олена Миколаївна
1
Криворізька гімназія № 127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Воробйова Антоніна Анатоліївна
1
Криворізька гімназія № 49 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Тимофієва Людмила Євграфівна
1
Криворізька гімназія № 91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Бєлікова Тетяна Борисівна
1
Криворізька гімназія № 95 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Шепілко Алла Іванівна
1
Криворізька загальноосвiтня школа І-ІІІ ступенів № 94 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Бородавка Сергій Миколайович
1
Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Литовченко Ірина Олександрівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Бондаренко Артем Сергійович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 101 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Дуда Наталія Володимирівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 104 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Тетерін Олег Анатолійович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 14 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Лаврик Тетяна Юріївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 30 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Янкіна Світлана Миколаївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 39 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Фісун Ігор Миколайович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 64 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Грибок Тетяна Валентинівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 67 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Максименко Лілія Василівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 76 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Куцевол Інна Леонідівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 84 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Бабіч Тамара Григорівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 92 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Бобровицька Наталія Володимирівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Мицик Лариса Валеріївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 100 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Швидка Інна Григорівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 102 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Крюкова Ірина Миколаївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Кеуш Людмила Миколаївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 105 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Баглай Олена Петрівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 108 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Стешина Людмила Олександрівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 109 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Кіслов Сергій Юрійович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 110 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Туганова Олена Миколаївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 111 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Берднікова Світлана Григорівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 112 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Веклич Наталія Миколаївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 113 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Дегтярова Людмила Іванівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Хорькова Людмила Василівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 116 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Тимофєйшина Тетяна Леонідівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 117 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Углицька Олена Олексіївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 119 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Добровольська Ольга Вячеславівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Варовей Любов Сергіївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 120 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Клюкач Людмила Вікторівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Федоринова Наталія Євгенівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 123 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Паламар Олександра Георгіївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 124 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Колісник Тетяна Олександрівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 125 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Максименко Валентина Володимирівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 126 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Грицун Ірина Іванівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 130 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Яковлева Тетяна Анатоліївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 ім.М.Решетняка Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Шевченко Валентина Григорівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Лагутіна Ольга Вікторівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Євдокимова Тамара Василівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Реріх Надія Михайлівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Миргородська Анжеліна Борисівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Медведєва Людмила Вікторівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Михайлов Артем Вікторович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Данилюк Вікторія Петрівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Куріченко Ірма Анатоліївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Рижкова Марина Сергіївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Олійникова Тетяна Михайлівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Галай Світлана Володимирівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Волик Альона Володимирівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Комісар Валентина Олександрівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Кольчиба Андрій Петрович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Шведова Ольга Анатоліївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Пивовар Світлана Василівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 40 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Устінова Ольга Григорівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Рогаль Андрій Миронович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Корнєва Альона Олександрівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 43 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Проскурникова Еліна Георгіївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 44 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Маханько Олена Анатоліївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 46 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Семюк Інна Артемівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 48 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Лузан Ольга Олексіївна  
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 50 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Нікішина Олена Олексіївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 51 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Щукіна Віта Жоржівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Деркач Вікторія Володимирівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 55 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Горевич Людмила Володимирівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 57 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Кривокульська Любов Дмитрівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Дворікова Ольга Леонідівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Малая Світлана Григорівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Галітська Олена Вікторівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 62 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Коваленко Олена Іванівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Приймаченко Світлана Миколаївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Субота Володимир Миколайович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 66 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Удовіченко Володимир Васильович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Камлик Людмила Яківна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 69 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Бережна Людмила Валентинівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням біології Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Завалій Юрій Станіславович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 72 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Ничипорук Вікторія Володимирівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 73 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Кондратьєва Людмила Микoлаївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 75 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Федоров Сергій Вікторович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 78 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Дьоміна Олена Іванівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 79 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Сивогракова Світлана Анатоліївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Проскурова Ірина Петрівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Логонюк Олена Володимирівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 85 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Косяченко Надія Дмитрівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 86 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Католіченко Лілія Олександрівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 87 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Бабенко Тетяна Леонтіївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 88 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Ярмак Ірина Анатоліївна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 89 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Балюк Валентина Іванівна
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 93 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Шеляг Михайло Леонідович
1
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 99 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Булгакова Наталя Юріївна
1
Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 1 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Кисла Тетяна Анатоліївна
1
Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 4
Балєва Оксана Олександрівна
1
Криворізька педагогічна гімназія Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Прокоп’єва Тетяна Миколаївна
1
Криворізька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 з поглибленим вивченням німецької мови
Добровольська Олена Олександрівна
1
Криворізька спеціалізована школа з поглибленим вивчення іноземних мов № 71 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Ткаченко Наталя Олексіївна
1
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 107 з поглибленим вивченням англійської мови
Мазін Михайло Леонідович
1
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 118 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Чернякова Оксана Анатоліївна
1
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 70 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Бондарук Володимир Олексійович
1
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 74 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Драч Оксана Павлівна
1
Криворізька Тернівська гімназія Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Дегтяренко Вікторія Василівна
1
Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня Вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Криворізької міської ради
Шульц Валентина Леонідівна
1
Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 38 Криворізької міської ради
Багоцька Тетяна Павлівна
1
Криворізький навчально-виховний комплекс № 129 "Гімназія - ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Погрібна Неля Сергіївна
1
Криворізький навчально-виховний комплекс № 13 "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Відюченко Галина Олександрівна
1
Криворізький навчально-виховний комплекс № 58 "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Коваль Тетяна Петрівна
1
Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 16 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Петренко Олена Анатоліївна
1
Криворізький природничо-науковий ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Башук Любов Вікторівна
1
Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Поручинський Павло Андрійович
1
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - Тернівський ліцей"
Гавдан Антоніна Миколаївна
1
Навчально-виховний комплекс № 35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - багатопрофільний ліцей "Імпульс"
Лисенко Раїса Степанівна
1
Обласний комунальний заклад освіти "Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 5 І-ІІІ ступенів"
Младьонов Олександр Павлович
1
Обласний комунальний заклад освіти «Криворізька загальноосвітня школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів»
Дорота Вікторія Леонідівна
1
Спеціалiзований навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня" з поглибленим вивченням іноземних мов художньо-естетичного напряму" № 22
Зотова Роза Миколаївна
1

Заклади позашкільної освіти

назва установи/організації кількість осіб
Комунальний заклад "Міжшкільне навчально-виробниче об'єднання"
Севрук Ірина Миколаївна
1
Комунальний заклад позашкільної освіти «Клуб «Юний авіатор» Криворізької міської ради
Клюка Олександр Миколайович
1
Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти "Терни» Криворізької міської ради
Цуренков Дмитро Васильович
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр науково-технічної творчості, учнівської молоді Металургійного району" Криворізької міської ради
Долганова Вікторія Віталіївна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр художньо-естетичної творчості дітей та юнацтва "Орфей" Криворізької міської ради
Семенова Юлія Григорівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Клуб юних моряків» Криворізької міської ради
Мулявко Юрій Олександрович
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Міський палац дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» Криворізької міської ради
Міланович Ганна Юріївна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» Криворізької міської ради
Приходько Ганна Григорівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних натуралістів Покровського району» Криворізької міської ради
Шепетуха Наталля Миколаївна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних натуралістів Тернівського району» Криворізької міської ради
Цуренков Андрій Дмитрович
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків Довгинцівського району» Криворізької міської ради
Сільченко Олег Анатолійович
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків Покровського району» Криворізької міської ради
Рум'янцева Ганна Миколаївна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків Саксаганського району» Криворізької міської ради
Бойко Тетяна Миколаївна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків Тернівського району» Криворізької міської ради
Вдовіна Галина Іванівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району» Криворізької міської ради
Костенко Тетяна Миколаївна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Веселка» Криворізької міської ради
Рашевська Анна Василівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Криворізької міської ради
Копілева-Ромащенко Юлія Владиславівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» Криворізької міської ради
Бойко Світлана Василівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» Криворізької міської ради
Філімонова Тетяна Василівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Мрія» Криворізької міської ради
Супрун Ольга Віталіївна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Ріднокрай» Криворізької міської ради
Поляков Сергій Володимирович
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Сонях» Криворізької міської ради
Ковтун Олена Іванівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Криворізької міської ради
Вербова Ніна Володимирівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Терноцвіт» Криворізької міської ради
Бугрєєва Світлана Володимирівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр позашкільної освіти «Зміна» Криворізької міської ради
Ширшова Тетяна Тарасівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр спорту дітей, юнацтва та молоді «Олімп» Криворізької міської ради
Селюта Неоніла Василівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Інгулецького району» Криворізької міської ради
Глядченко Ганна Василівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Вершина» Криворізької міської ради
Чорнобривченко Ігор Владиславович
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» Криворізької міської ради
Кудлай Вікторія Вікторівна
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Меридіан» Криворізької міської ради
Гуменюк Вячеслав Володимирович
1
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Фортуна» Криворізької міської ради
Ланчковський Олексій Сергійович
1

Заклади професійно–технічної освіти

назва установи/організації кількість осіб
Державний навчальний заклад "Інгулецький професійний ліцей" (колишнє ПТУ № 44)
Школяренко Жанна Миколаївна
1
Державний навчальний заклад "Криворізький навчальний центр № 80" (при виправній колонії №80)
Кобець Сергій Володимирович
1
Державний навчальний заклад "Криворізький навчально-виробничий центр" (колишнє ПТУ № 7)
Легун Віктор Трохимович
1
Державний навчальний заклад "Криворізький професійний будівельний ліцей" (колишнє ПТУ № 39)
Сєнін Анатолій Борисович
1
Державний навчальний заклад "Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей" (колишнє ПТУ № 29)
Черевач Ольга Миколаївна
1
Державний навчальний заклад "Криворізький професійний гірничо-металургійний ліцей"(колишнє ПТУ № 37)
Дремлюга Олександр Олександрович
1
Державний навчальний заклад "Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей" (колишнє ПТУ № 30)
Сиротюк Вячеслав Григорович
1
Державний навчальний заклад "Криворізький професійний ліцей" (колишнє ПТУ 66)
Сула Віктор Петрович
1
Державний навчальний заклад "Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей" (колишнє ПТУ № 46)
Пентегов Володимир Михайлович
1
Державний навчальний заклад "Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі" (колишнє ПТУ № 14)
Яременко Валерій Миколайович
1
Державний навчальний заклад "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування" (колишнє ПТУ № 45)
Горб Григорій Григорович
1
Державний навчальний заклад "Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу" (колишнє ПТУ № 62)
Скрипник Ольга Олександрівна
1
Державний навчальний заклад "Міжрегіональний центр підготовки і перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців"
Балакін Володимир Григорович
1

Інші

назва установи/організації кількість осіб
Комунальна установа "Криворізький інклюзивно-ресурсний центр №1" Криворізької міської ради
Андреєва Тетяна Гаррівна
1
Комунальний заклад «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради
Ратєєва Світлана Василівна
1

Казначейські служби

назва установи/організації кількість осіб
Управління Державної казначейської служби у Покровському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Гайдук Вікторія Володимирівна
1
Управління Державної казначейської служби у Тернівському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Башкова Олена Вікторівна
1
Управління Державної казначейської служби у Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Піскун Ірина Миколаївна
1
Управління Державної казначейської служби України в Інгулецькому районі м.Кривого Рогу Дніпропетровської області
Томашевський Ігор Геннадійович
1
Управління Державної казначейської служби України у м. Кривому Розі Дніпропетровської області
Шиянова Ірина Миколаївна
1

Кінотеатри Театри

назва установи/організації кількість осіб
Кінотеатр "Олімп" (ТзОВ "Дрім-Волд")
Курєпін Олександр Володимирович
1
Кінотеатр «Мультіплекс – ТРЦ «Вікторі Плаза» (Криворізький структурний підрозділ ТОВ «М-Кіно»)
Ваганова Олена Володимирівна
1
Кінотеатр «Мультіплекс –ТРК «Юніон» (Криворізький структурний підрозділ ТОВ «М-Кіно»)
Іолкіна Олександра Володимирівна
1
Комунальне підприємство "Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка"
Чирка Назар Юрійович
1
Комунальне підприємство "Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв "Академія руху"
Бєльський Олександр Гнатович
1
Комунальне підприємство "Криворізький міський театр ляльок"
Михайлова Світлана Миколаївна
1

Митниця

назва установи/організації кількість осіб
Митний пост “Кривий Ріг” Дніпропетровської митниці
Міценко Сергій Андрійович
1

Музичні школи

назва установи/організації кількість осіб
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа № 3" Криворізької міської ради
Спірідонова Світлана Еліївна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа №1" Криворізької міської ради
Таргонська Олена Павлівна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа №10" Криворізької міської ради
Ткаченко Вікторія Михайлівна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа №11" Криворізької міської ради
Шепель Оксана Анатоліївна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа №12" Криворізької міської ради
Юрлова Тетяна Юріївна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа №7" Криворізької міської ради
Бориславська Людмила Михайлівна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська музична школа №13» Криворізької міської ради
Терещенко Марина Михайлівна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська музична школа №14» Криворізької міської ради
Юхимович Лариса Миколаївна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська музична школа №2» Криворізької міської ради
Петрова Тетяна Владиславівна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська музична школа №4» Криворізької міської ради
Ковальська Олена Вячеславівна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська музична школа №5» Криворізької міської ради
Терещенко Ольга Георгіївна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська музична школа №6» Криворізької міської ради
Пушкова Наталія Іванівна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад «Криворізька міська музична школа №8» Криворізької міської ради
Ситніченко Ганна Валеріївна
1

Навчально-реабілітаційні центри

назва установи/організації кількість осіб
Kомунальний заклад освіти «Криворізький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр № 1»
Перегінець Наталя Іванівна
1
Kомунальний заклад «Навчально-реабілітаційний центр» Криворізький міської ради Дніпропетровської області
Любченко Тетяна Анатоліївна
1
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу - загальноосвітня школа І ступеню № 278"
Тєлєгіна Ірина Вікторівна
1

Палаци культури

назва установи/організації кількість осіб
Комунальний заклад "Палац культури "Інгулець" Криворізької міської ради
Гаврілевич Олексій Леонідович
1
Комунальний заклад "Палац культури "Карачуни" Криворізької міської ради
Руденко Оксана Олександрівна
1
Комунальний заклад "Палац культури "Першотравневий" Криворізької міської ради
Макарова Любов Олексіївна
1
Комунальний заклад "Палац культури "Північний" Криворізької міської ради
Будко Володимир Станіславович
1
Комунальний заклад "Палац культури "Саксагань" Криворізької міської ради
Ісмаілова Наталія Василівна
1
Комунальний заклад "Палац культури "Тернівський" Криворізької міської ради
Гордієнко Тетяна Вікторівна
1
Комунальний заклад "Палац культури "Центральний" Криворізької міської ради
Якубовська Ольга Валентинівна
1
Міський комунальний заклад "Палац культури "Мистецький" Криворізької міської ради
Мігуша Сергій Валентинович
1
Міський комунальний заклад культури "Народний дім" Криворізької міської ради
Фоміна Ольга Володимирівна
1

Художні школи

назва установи/організації кількість осіб
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська художня школа № 2" Криворізької міської ради
Журавель Світлана Володимирівна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська художня школа №1" Криворізької міської ради
Савейкіна Тамара Миколаївна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська художня школа №3" Криворізької міської ради
Поліщук Оксана Петрівна
1

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кризовий центр для жінок,

назва установи/організації кількість осіб
Комунальний заклад "Кризовий центр для жінок, постраждалих від насильства в сім'ї, "З надією в майбутнє" Криворізької міської ради"
Лисиця Світлана Анатоліївна
1
Криворізький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Дабіжа Павло Миколайович
1

Цирк Музей Виставочний зал

назва установи/організації кількість осіб
Державне підприємство "Криворізький державний цирк"
Хлібосолов Ігор Олексійович
1
Комунальний заклад культури "Міський виставочний зал" Криворізької міської ради
Ситник Дмитро Петрович
1
Комунальний заклад культури "Міський історико-краєзнавчий музей" Криворізької міської ради
Зінов’єва Ірина Юріївна
1

Школи мистецтв

назва установи/організації кількість осіб
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська школа мистецтв №1" Криворізької міської ради
Клочкова Ольга Петрівна
1
Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська школа мистецтв №2" Криворізької міської ради
Тронь Ольга Степанівна
1

Інші

назва установи/організації кількість осіб
Комунальне підприємство "Букініст"
Біла Любов Кирилівна
1
Комунальне підприємство "Жовтнева районна друкарня"
Кубська Лілія Сергіївна
1
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради
Касьяненко Костянтин Володимирович
1
Комунальне підприємство "Криворіжкнига" Криворізької міської ради
Штиленко Ангеліна Трохимівна
1
Комунальне підприємство "Криворізька друкарня"
Петрова Тамара Юріївна
1
Комунальне підприємство "Криворізька муніципальна гвардія"
Милованов Ігор Володимирович
1
Комунальне підприємство "Парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького" Криворізької міської ради
Катриченко Роман Володимирович
1
Комунальне підприємство "Телерадіокомпанія “Рудана” Криворізької міської ради
Власова Наталія Федорівна
1