Процедури Перелік організацій за місцем звернення

Департамент регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконавчого комітету Криворізької міської ради

Департамент регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконавчого комітету Криворізької міської ради

Організаційно-правова форма:
Орган місцевого самоврядування 
Поштовий індекс:
50101
Адреса: площа Молодіжна (Мт) буд. 1
Адміністративний район: Металургійний
Телефон: 92-13-81  
Факс: 74-72-63  
Керівник: БРИЗЕЦЬКИЙ Олександр Федорович


 1. Видача рішення міської ради про внесення змін до діючого договору оренди земельної ділянки в частині зміни орендаря
  Видача рішення міської ради про внесення змін до діючого договору оренди земельної ділянки в частині зміни орендаря.

  [ Адміністративні, муніципальні ]
 2. Видача рішення міської ради про надання громадянам у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуального гаража (застосовується з 28.03.2018)
  Видача рішення міської ради про надання громадянам у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуального гаража (застосовується з 28.03.2018).

  [ Адміністративні, муніципальні ]
 3. Видача рішення міської ради про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшого надання її у власність і користування та згоди на відновлення меж земельної ділянки
  Видача рішення міської ради про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшого надання її у власність і користування та згоди на відновлення меж земельної ділянки.

  [ Адміністративні, муніципальні ]
 4. Видача рішення міської ради про надання згоди на передачу земельної ділянки або її частини в суборенду
  Видача рішення міської ради про надання згоди на передачу земельної ділянки або її частини в суборенду.

  [ Адміністративні, муніципальні ]
 5. Видача рішення міської ради про надання згоди на подальше користування частинами земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту під тимчасовими спорудами для здійснення підприємницької діяльності
  Видача рішення міської ради про надання згоди на подальше користування частинами земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту під тимчасовими спорудами для здійснення підприємницької діяльності.

  [ Адміністративні, муніципальні ]
 6. Видача рішення міської ради про надання згоди на розробку детального плану території (при новому будівництві або реконструкції: - на земельній ділянці, що не надана у власність або користування, за умови, що передача земельної ділянки в оренду, продаж або постійне користування здійснюється без проведення земельних торгів відповідно до Земельного кодексу України; - пов’язаних зі зміною техніко-економічних показників об’єкта, площі забудови та цільового використання земельної ділянки)
  Видача рішення міської ради про надання згоди на розробку детального плану території (при новому будівництві або реконструкції: - на земельній ділянці, що не надана у власність або користування, за умови, що передача земельної ділянки в оренду, продаж або постійне користування здійснюється без проведення земельних торгів відповідно до Земельного кодексу України; - пов’язаних зі зміною техніко-економічних показників об’єкта, площі забудови та цільового використання земельної ділянки).

  [ Адміністративні, муніципальні ]
 7. Видача рішення міської ради про поновлення діючого договору оренди земельної ділянки комунальної власності
  Видача рішення міської ради про поновлення діючого договору оренди земельної ділянки комунальної власності.

  [ Адміністративні, муніципальні ]
 8. Видача рішення міської ради про припинення договору оренди земельної ділянки комунальної власності (застосовується з 28.03.2018)
  Видача рішення міської ради про припинення договору оренди земельної ділянки комунальної власності (застосовується з 28.03.2018).

  [ Адміністративні, муніципальні ]
 9. Видача рішення міської ради про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальної власності (застосовується з 28.03.2018)
  Видача рішення міської ради про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальної власності (застосовується з 28.03.2018).

  [ Адміністративні, муніципальні ]
 10. Видача рішення міської ради про продаж земельних ділянок комунальної власності під об’єктом нерухомого майна (застосовується з 28.03.2018)
  Видача рішення міської ради про продаж земельних ділянок комунальної власності під об’єктом нерухомого майна (застосовується з 28.03.2018).

  [ Адміністративні, муніципальні ]
 11. Послуга одним пакетом "Розміщення пересувної тимчасової споруди під час проведення ярмарків"
  З метою забезпечення належного рівня благоустрою міста під час проведення ярмарків визначено конкурсні засади розміщення пересувних тимчасових споруд під час їх проведення в м. Кривому Розі

  [ Адміністративні, муніципальні ]