Головна Всі новини за 2014 рік грудень місяць

Конкурс на кращий ескізний проект пам`ятника на честь воїнів, загиблих під час виконання військового обов`язку в зоні проведення антитерористичної операції

Конкурс

Дата публікації:30 грудня 2014 р.

На честь військовослужбовців, які загинули на Сході країни, у Кривому Розі  зведуть пам’ятник. За пропозицією міського голови Юрія Вілкула, долучитися до його створення, надати свої пропозиції щодо вигляду та композиції зможе кожен мешканець. З цією метою у місті оголошений конкурс на кращий ескізний проект пам’ятника на честь воїнів, що загинули під час виконання військового обов’язку.

Створена конкурсна комісія до складу якої увійшли знані у місті художники, архітектори, депутати міської ради, представники  ветеранських та громадських організацій, керівники управлінь містобудування та архітектури, благоустрою і житлової політики, відділу преси та інформації. Очолила комісію заступник міського голови Валентина Бєрлін.

Конкурс планується провести у 3 етапи. Перший триватиме протягом січня – березня, до 1 квітня - період прийому проектів учасників. Наступний етап - у квітні. Це  буде робота конкурсної комісії щодо визначення переможця. І третій етап продовжуватиметься до 9 травня - оголошення переможця конкурсу. Пропозиції  приймаються управлінням культури і туризму виконкому міськради.

Під час вибору кращого проекту враховуватимуться такі критерії як висока  художня виразність, композиційна  єдність, у якому найкраще виражена планувальна та  естетично-художня концепція мистецького увічнення пам’яті воїнів.

-  Положення про конкурс на кращий ескізний проект  пам'ятника на честь воїнів, загиблих під час виконання військового обов'язку в зоні проведення антитерористичної  операції;

-  Лист-заявку на участь у конкурсі.

Заявки приймаються  до 30.04.2015