Головна Всі новини за 2014 рік грудень місяць

Обласний конкурс мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад

Обласний конкурс мініпроектів

Дата публікації:10 грудня 2014 р.

На виконання розпоряджень голови Дніпропетровської обласної ради від 21.11.2014 № 160-Р «Про проведення обласного конкурсу мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад у 2015 році»,  04.02.2014 №4-Р «Про Положення про обласний конкурс мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад», міського голови  від 18.02.2013 №55-р «Про створення тимчасової робочої групи з питань упровадження обласного конкурсу мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад» проводиться вищезазначений конкурс для об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельних кооперативів.

Метою конкурсу є створення належних умов для підвищення ефективної діяльності органів самоорганізації населення та сприяння участі громадськості в розвитку територій міста Кривого Рогу.

Орієнтовна тематика мініпроектів:

  • розробка мініпроектів з використанням енергоефективних технологій, спрямованих на модернізацію системи опалення, вентиляції та зниження споживання енергоресурсів;
  • оснащення устаткуванням, що забезпечує суттєву оптимізацію споживання ресурсів та економію коштів.

Початок конкурсу 1 грудня 2014 року. Остаточний день подання заяв та проектів в паперовому та електронному вигляді до відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міської ради (кімн.365 будівлі виконкому Криворізької міської ради, електронна адреса: otdel.energy@yandex.ua, тел. 74-32-63) –  20.03.2015 року.

Умовою для виділення фінансування з обласного бюджету є фінансування реалізації мініпроекту заявником у розмірі не менше 20% від загальної вартості мініпроекту.

 

З повагою  фахівці відділу енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міськради