Головна Всі новини за 2021 рік грудень місяць

Електронний підпис – просто. Отримуйте у Центрі «Віза» («Центр Дії»)

Електронний підпис – просто. Отримуйте у Центрі «Віза» («Центр Дії»)

Дата публікації:8 грудня 2021 р.

Оскільки останнім часом ми впевнено рухаємось до цифровізації, кожного дня з'являється все більше сервісів, що пропонують отримати послуги в електронному вигляді. Для цього і потрібен КЕП.

       Вже сьогодні за допомогою електронного підпису можна скористатись багатьма online-ресурсами, зокрема:

  1. Порталом «Дія», де можна отримати держпослуги в online форматі.
  2. Сервісами для тендерних закупівель. Саме КЕП надає юридичну силу всім операціям та контрактам, що укладаються між учасниками торгів.
  3. Ресурсом  е-декларування, за допомогою якого подати декларацію про доходи та майновий стан можна online та за лічені секунди.
  4. Сервісом єМалятко: державна реєстрацію, реєстрація місця проживання, призначення допомоги при народженні, реєстрація в демографічному реєстрі тощо.
  5. Сервісом eHealth, що є головною складовою медичної реформи в Україні. 

 

        Звичайно, це неповний перелік ресурсів, якими може скористатись власник КЕП. До того ж, кількість послуг, що можна отримати online збільшується з кожним днем. Центр «Віза» («Центр Дії»), активно впроваджує зручні форми отримання муніципальних online послуг для наших замовників. І вже сьогодні, можна отримати 11 муніципальних послуг в online форматі, і це тільки початок.

 

       Тому якщо ви ще не маєте КЕП, вже варто його оформити, а ми Вам в цьому допоможемо. Для цього необхідно звернутись до нас з підготовленим пакетом документів та захищеним носієм особистого ключа (ЗНОК). Вся процедура триватиме не більше 10 хвилин. А щоб не чекати в черзі, ми реалізували для вас електронний запис, просто оберіть зручний для вас час і дату візиту.

 

        За КЕПами у Центр «Віза» («Центр Дії») звертаються не тільки наші колеги, а й комунальні установи, які надають соціальні, освітні та медичні послуги, бо використання КЕП - це одна із головних складових їх роботи.  Найбільш активними на сьогодні, серед замовників даної послуги є сімейні лікарі.

 

Отримуйте всі переваги «Цифрового світу» без черг та зайвої втрати часу і паперу, а ми Вам в цьому допоможемо!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov