Головна Всі новини за 2021 рік вересень місяць

ДІДЖИТАЛ ВІЗА»: мобільні застосунки Центру «Віза» завжди поруч!

ДІДЖИТАЛ ВІЗА»: мобільні застосунки Центру «Віза» завжди поруч!

Дата публікації:22 вересня 2021 р.

Щосереди ВАША DIGITAL «ВІЗА» розповідає про сучасні електронні сервіси Центру «Віза», доступні кожному мешканцю міста.

 Сьогодні нагадаємо про мобільні застосунки «Ваш Центр адміністративних послуг «Віза» та «Попередня реєстрація в електронну чергу Центру адміністративних послуг «Віза», які завжди з Вами в кишені. 

Великим попитом користується мобільний застосунок «Попередня реєстрація в електронну чергу Центру адміністративних послуг «Віза», який призначений для простого та швидкого запису на прийом до адміністраторів будь-якого підрозділу Центру «Віза» та вчасного підтвердження попередньої реєстрації, а також самостійного скасування талону попередньої реєстрації. Якщо у Вас змінилися плани, то скористайтесь цією функцією для вивільнення часу іншому заявнику. Даним застосунком скористалися більше 10000 користувачів.

Ознайомитись з відеоінструкцією користування мобільним застосунком можна на вебпорталі Центру «Віза» в розділі «Електронна черга» - «Відеоінструкції».

Мобільний застосунок «Ваш Центр адміністративних послуг «Віза» має широкий функціонал. В ньому можна ознайомитись з графіком роботи головного офісу Центру «Віза» та його територіальних підрозділів, отримати повну інформацію про послуги, які надаються через Центр «Віза» в розділі «Інтерактивний гід»,  переглянути останні новини, прийняти участь в інтерактивному опитуванні «АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН», зареєструватися в електронній черзі на прийом до адміністратора, замовити виїзне обслуговування,  а також знайти посилання на корисні Інтернет-ресурси та зв’язатись з нами, написавши листа або зателефонувавши на «ГАРЯЧУ» лінію Центру «Віза» (0-800-500-459, безкоштовно). Кількість завантажень застосунку перейшло позначку в 5000.

 

Розвивайте свої цифрові скіли!

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

  https://viza.kr.gov.ua/