Головна Всі новини за 2021 рік вересень місяць

ОНЛАЙН-ПРИЙМАЛЬНІ ПРОДОВЖУЮТЬ СВОЮ РОБОТУ У ВЕРЕСНІ

ОНЛАЙН-ПРИЙМАЛЬНІ ПРОДОВЖУЮТЬ СВОЮ РОБОТУ У ВЕРЕСНІ

Дата публікації:20 вересня 2021 р.

Як ми і анонсували, на минулому тижні онлайн-консультації у Контакт-центрі 1520 провели  начальник відділу з питань реклами виконкому Криворізької міської ради ІГОР ІЛЬЧЕНКО, заступник голови Саксаганської районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради ВАДИМ БЕРШАЦЬКИЙ
та заступник начальника управління екології виконкому Криворізької міської ради  ІРИНА САВІНОВА.

13.09.2021 начальник відділу з питань реклами виконкому Криворізької міської ради ІГОР ІЛЬЧЕНКО під час онлайн-прийому відповів на питання.

  • Що таке вивіска?

Вивіска чи табличка - елемент на будинку, будівлі або споруді з інформацією про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать такій особі, вид її діяльності (якщо це не випливає із зареєстрованого найменування особи), час роботи, що розміщений на зовнішній поверхні будинку, будівлі або споруди не вище першого поверху або на поверсі, де розташовується власне чи надане у користування особі приміщення (крім, випадків, коли суб’єкту господарювання належить на праві власності або користування вся будівля або споруда), біля входу у таке приміщення, який не є рекламою, Площа поверхні не повинна перевищувати 3 кв. метрів.

  • Як отримати дозвіл?

Зовнішня реклама розміщується на підставі дозволів, які надаються після встановлення за заявником пріоритету на місце розташування рекламного засобу. Для встановлення за заявником пріоритету на місце розташування рекламного засобу суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа подає до адміністратора у Центрі адміністративних послуг «Віза» заяву, до якої додаються: - фотокартка або комп'ютерний макет місця (розміром не менше як 6х9см), на якому планується розташування рекламного засобу та ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням. Після надання пріоритету на місце для розміщення зовнішньої реклами (п’ять днів з моменту реєстрації заяви у робочому органі) суб’єкт господарювання погоджує дозвіл з органами, які зазначаються робочим органом в листі про  встановлення за заявником пріоритету на місце для розміщення зовнішньої реклами. Після погодження вказаними органами дозволу заявник подає до адміністратора у Центрі адміністративних послуг «Віза» заяву разом з двома примірниками оформлених дозволів.

Усі  бажаючі  мешканці  Саксаганського району 14.09.2021 мали можливість поспілкуватися з заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради  ВАДИМОМ БЕРШАДСЬКИМ, який прокоментував питання щодо:

  • незручностей від діяльності суб’єкту підпри-ємництва і асфальтування прибудинкової території по вул. Покровська,42;
  • інформаційної підтримки про створення ОСББ за адресою: вул.Світлогірська,105;
  • ремонту системи водовідведення по  вул. Тесленко,33 та  провулку Бульварний,4;
  • прибудови додаткових архітектурних елементів по вул. Ярослава Мудрого,75 та інші.

 

16.09.2021 як завжди затребуваними були питання до заступника начальника управління екології виконкому Криворізької міської ради  ІРИНИ САВІНОВОЇ.

 

  • Де можна ознайомитися з інформацією про стан атмосферного повітря міста?

 

Ви маєте можливість ознайомитися з онлайн інформацією про стан атмосферного повітря міста у модулі «ЕКОМОНІТОРИНГ» на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр». Забезпечено висвітлення даних 31 посту автоматичного спостереження за станом атмосферного повітря, з яких 5 міських, 23 - промислових підприємств та 3 – Карпівської сільської об’єднаної територіальної громади. В залежності від місця проживання вибираєте пост автоматичного спостереження та спостерігаєте за його показниками в режимі реального часу.

З 2020 року щомісячно висвітлюються результати узагальненої інформації про стан та якість атмосферного повітря, що представлені в «Екологічному дайджесті якості атмосферного повітря».

 

  • Мене турбує вплив підприємства на стан атмосферного повітря.  Як дізнатися про якість повітря в місці мого проживання?

 

Ви можете на договірних умовах замовити проведення лабораторних досліджень якості повітря Відокремленим структурним підрозділом «Криворізький районний відділ Державної установи «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України» (вул. Володимира Великого, 21, тел.94 72 98).

Зазначена установа залучена управлінням екології виконкому Криворізької міської ради до моніторингових лабораторних досліджень якості повітря, що проводяться кожного місяця в 25 визначених точках, а також з урахуванням звернень громадян. Отримані результати досліджень направляються для вжиття заходів Державною екологічною інспекцією Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області), Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області – виконавчим органам державної влади, що здійснюють державний контроль за дотримання вимог природоохоронного та санітарного законодавства та мають повноваження щодо накладання адміністративних стягнень, пред'явлення претензій та відшкодування збитків і втрат, заподіяних державі в результаті порушення природоохоронного та санітарного законодавства.

 

Усі бажаючі мешканці мали можливість поспілкуватися та отримати відповіді і роз’яснення на свої питання.