Головна Всі новини за 2021 рік липень місяць

«ДІДЖИТАЛ ВІЗА»: цікавинки української цифровізації

«ДІДЖИТАЛ ВІЗА»: цікавинки української цифровізації

Дата публікації:23 липня 2021 р.

Щоп’ятниці ВАША DIGITAL «ВІЗА» готує для Вас дайджест цікавинок зі сфери цифровізації України і сьогодні не порушуватимемо традицій.

Цього тижня на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено Стратегію реформування державного управління України на 2022-2025 роки та затверджено план заходів з її реалізації. Згідно з прийнятим документом, основним пріоритетом є розвиток сфери адміністративних послуг, зокрема розширення мережі ЦНАПів та цифровізація послуг, які через них надаються. Так, у 2022 році планується надавати 130 видів послуг в електронному вигляді, а до 2025 року – 350. Центр адміністративних послуг «Віза» теж активно працює у напрямку оцифрування послуг. Вже сьогодні безпосередньо на вебпорталі Центру «Віза» можна отримати 11 муніципальних послуг онлайн, а на сторінці «Електронні послуги» розділу «Послуги» можна знайти прямі посилання на всі послуги, які можна отримати в електронному вигляді.

У зв’язку з тим, що поступово отримання послуг переходить в електронний вигляд, виникає потреба у ідентифікації заявника у діджитал-вимірі. Для цього використовується електронний підпис. Щодня кількість власників е-підпису зростає і віднедавна отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) стало можливим у Центрі «Віза», завдяки відкриттю відокремленого пункту реєстрації №057, відповідно до договору з МВС України. До речі, за неповні 2 місяці роботи у нас вже видано 9 КЕПів та це тільки початок. Отримати КЕП можна абсолютно безкоштовно та швидко, виконавши декілька простих кроків, а саме:

  •  ознайомитись з Регламентом роботи АЦСК МВС України та Договором;
  •  заповнити та підписати Заяву про реєстрацію та підготувати необхідний пакет документів (з формами документів та зразками їх заповнення можна ознайомитись на вебпорталі Центру «Віза»);  
  •  зареєструватись на прийом до адміністратора Центру «Віза», в розділі «Електронна черга»/«Попередня реєстрація» обравши «Прийом документів адміністраторами» - «Електронні довірчі послуги»;
  •  прийти до ВПР №057 КНЕДП АЦСК МВС України (пл.Молодіжна, 1) у зазначений час, маючи при собі:

- оригінали документів, що засвідчують особу та підтверджують її ідентифікаційні дані;

- підготовлений пакет документів;

- захищений носій особистого ключа (ЗНОК).

  •     здійснити генерацію.

Отримувати державні послуги, вести е-документообіг, укладати договори та підписувати документи онлайн без черг, зайвих контактів та біганини можна просто та швидко, а Центр «Віза» допоможе Вам отримати доступ до всіх переваг цифрового світу.

 

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління

та чекайте на наступні дайджести від ВАШОЇ DIGITAL «ВІЗИ»

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/