Головна Всі новини за 2021 рік лютий місяць

«ДІДЖИТАЛ ВІЗА»: мобільні застосунки – зручно!»

«ДІДЖИТАЛ ВІЗА»: мобільні застосунки – зручно!»

Дата публікації:24 лютого 2021 р.

Сьогодні ВАША DIGITAL «ВІЗА» нагадає про мобільні застосунки «Ваш Центр «Віза» та «Попередня реєстрація в електронну чергу Центру адміністративних послуг «Віза», які завжди з Вами в кишені у форматі 24/7. 

В мобільному застосунку «Ваш Центр адміністративних послуг «Віза» можна ознайомитись з графіком роботи головного офісу Центру «Віза» та його територіальних підрозділів, переліком послуг, які надаються через Центр, отримати повну інформацію щодо послуги, яка Вас зацікавила, переглянути останні новини, прийняти участь в опитуванні «АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН», зареєстру-ватися в електронній черзі на прийом до адміністратора, а також знайти посилання на корисні Інтернет-ресурси та зв’язатись з нами, написавши листа або зателефонувавши на «ГАРЯЧУ» лінію Центру «Віза» (0-800-500-459, безкоштовно).

Мобільний застосунок «Попередня реєстрація в електронну чергу Центру адміністративних послуг «Віза»  особливо актуальний у період карантину. Це надійний помічник, що призначений для простого та швидкого запису на прийом до адміністраторів будь-якого підрозділу Центру «Віза» та вчасного підтвердження попередньої реєстрації.

 

 

 

 

 

 

ВІЗЬМИ ВІЗУ З СОБОЮ!

Ми працюємо для Вас! 

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

  http://viza.kr.gov.ua/