Головна Всі новини за 2021 рік лютий місяць

Нове у «пакетних» послугах ЦНАПу

Нове у «пакетних» послугах ЦНАПу

Дата публікації:24 лютого 2021 р.

Вирішення життєвих ситуацій за один візит до Центру «Віза» - такою перевагою мають можливість скористатись криворіжці. Кривий Ріг один із перших запровадив пілотний в Україні проєкт по наданню послуг «одним пакетом» за життєвими ситуаціями (з 2016 року), і на сьогодні ми залишаємось лідерами в цьому питанні.

За одне відвідування через Центр «Віза» можливо оформити 9 життєво важливих пакетів (зі змістом кожного пакету можна ознайомитись на вебпорталі Центру «Віза» у розділі «Комплексні послуги»):

«Пакетні» послуги популярні серед криворіжців. З початку року майже 200 мешканців міста звернулися за даними послугами. Найбільш затребуваними є «пакети» «Народження дитини» та «Втрата близької людини».

Центр «Віза» постійно піклується про зручність отримання послуг криворіжцями, оптимізує процедурні питання та впроваджує нововведення. Так, за пропозиціями мешканців міста, до найпопулярнішого пакету «Народження дитини» у січні поточного року додано ще одну послугу – надання одноразової допомоги багатодітним сім’ям міста бюджетним коштом. Спочатку цей «пакет» стартував з 10 послуг – відтепер їх 14:

А ще – це альтернатива сучасній комплексній послузі єМалятко (9 в 1), у тих випадках, коли Ви бажаєте отримати більше ніж 9 послуг лише за однією заявою.

 

Шановні мешканці Кривого Рогу!

            «Пакетні» послуги» – це дуже зручно і швидко. Тепер не треба окремо звертатись до різних установ, всі питання можна вирішити у Центрі «Віза»!

 

Нагадуємо! У період карантину Центр «Віза» та його територіальні підрозділи здійснюють прийом та видачу готових результатів послуг, за попереднім записом в електронній черзі

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua/