Головна Всі новини за 2021 рік лютий місяць

Інформує YASNO

Інформує YASNO

Дата публікації:22 лютого 2021 р.

 У лютому жителі Кривого Рогу отримають платіжки за світло з новими особовими рахунками

Електропостачальник YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») впроваджує нову облікову базу, тому в усіх жителів Дніпропетровщини вже змінилися особові рахунки та оновився Особистий кабінет. У лютому зміни відбудуться для мешканців Кривого Рогу. Що варто знати клієнтам – розповідає YASNO.

  •          Особові рахунки змінились автоматично. Переоформлювати документи або звертатись до контакт-центру чи енергоофісів YASNOне потрібно.
  •          Новий особовий рахунок клієнта YASNOскладається з 12 цифр та починається на 522.

Дізнатись його можна:

-       у платіжках за січень, що надійдуть у лютому, та усіх наступних;

-       на сайті yasno.com.uaу розділі Особистий кабінет;

-       через viber-ботYASNO-online;

-       за телефоном контакт-центру (056/067/050) 770 11 55;

-       у viber, sms, email-повідомленнях, що будуть надіслані користувачам Особистого кабінету.

  •          Для жителів Кривого Рогу оновився Особистий кабінет на сайті YASNO. Щоб зареєструватися, слід використовувати новий особовий рахунок. В Особистому кабінеті можна вносити показання лічильника, сплачувати за світло без комісії, контролювати своє споживання та платежі.
  •          В інтернет-банкінгах та платіжних системах рахунки будуть змінені автоматично. Також дані оновляться у системі комунальних розрахунків «Нова-Ком». При оплаті через касу банку чи відділення Укрпошти надайте касиру платіжку, щоб він вірно вказав реквізити електропостачальника YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») та діючий особовий рахунок. Навіть якщо кошти будуть сплачені за попереднім особовим рахунком, платіж буде зараховано.

«Ми піклуємося про клієнтів, тому створили умови, щоб усі зміни відбулися комфортно. З новим особовим рахунком жителі Кривого Рогу можуть зареєструватися в Особистому кабінеті YASNO. Це займає кілька хвилин і відкриває для клієнтів можливість швидкої передачі показань, сплати рахунків без комісії та перегляду абонентської книжки в одному місці»,- сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.