Головна Всі новини за 2020 рік грудень місяць

Центр «Віза» доступний для всіх!

Центр «Віза» доступний для всіх!

Дата публікації:3 грудня 2020 р.

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю та у Центрі «Віза» пам’ятають та піклуються про них не тільки в цей день, а й завжди. Забезпечення рівного та безбар'єрного доступу до адміністративних, інших публічних послуг для всіх категорій населення є одним із пріоритетних напрямів роботи нашого Центру та завданням, яке нам особисто доручив міський голова Юрій Вілкул.

 Дуже часто до Центру адміністративних послуг «Віза» звертаються замовники послуг, які мають вади слуху, адже за статистикою 15% дорослого населення і близько третини людей старших 65 років мають такі вади. Для цієї категорії замовників при обслуговуванні у нашому Центрі не виникає жодних проблем, оскільки адміністратори володіють жестовою мовою та завжди готові допомогти, а наявність двох робочих місць із звукопідсилюючим апаратом забезпечує додаткові переваги.

 

 

Не забули ми і про замовників, які мають вади зору. Так, на вході до Головного офісу Центру «Віза» розміщено інформаційні матеріали зі шрифтом Брайля. Адміністратори навчені, як правильно себе поводити, аби замовники з вадами зору не відчували дискомфорту при відвідуванні Центру. Інформацію стосовно процедури отримання адміністративної послуги є можливість прослухати на спеціально обладнаних робочих місцях, а вебпортал Центру має функцію для людей із порушенням зору.

 

Для зручності замовників послуг, які мають порушення опорно-рухового апарату, вхід до Центру «Віза» облаштовано зручним пандусом. Також пересування на візку по просторих залах Центру не викликає труднощів. До речі, власний візок, як додаткова зручність для наших клієнтів у Центрі теж є – минулого року нам подарувала його міська координаційна рада з питань підприємництва. Ну і звісно, не можна не сказати про виїзне обслуговування за місцем проживання, лікування мобільними кейс-адміністраторами, яке хоч на період карантину і обмежене, але доступне для осіб з інвалідністю, які мають невідкладну необхідність в отриманні адміністративної послуги.

І звісно ж діток з інвалідністю в Центрі «Віза» завжди зустрічають з особливою турботою і увагою. Так, зовсім нещодавно для підопічних громадської організації «Товариство по захисту прав дітей та дітей-інвалідів «Промінь надії» та їх матерів було організовано прийом документів для оформлення «Картки криворіжця» і всі залишилися задоволені.

Ми працюємо для Вас!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/