Головна Всі новини за 2020 рік листопад місяць

ВІДПОВІДАЄ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ начальник управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради Ірина Рижкова

ВІДПОВІДАЄ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ начальник управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради Ірина Рижкова

Дата публікації:26 листопада 2020 р.

  • Що зроблено міською владою для суб’єктів господарювання, які підпали під дію запровадженого урядом «карантину вихідного дня»?

 

З метою підтримки суб’єктів господарювання мікро-, малого й середнього підприємництва, що організовують роботу закладів культури, ресторанного господарства, побутового обслуговування, торгівлю непродовольчими товарами, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів, міською радою прийнято рішення від 20.11.2020 №5059 «Про податкові канікули для малого й середнього бізнесу, що постраждав від карантинних обмежень», яким надано пільги по ставках єдиного податку, з плати за землю та ставкам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

  • На який період встановлені «податкові канікули»?

 

Рішення Криворізької міської ради від 20.11.2020 №5059 «Про податкові канікули для малого й середнього бізнесу, що постраждав від карантинних обмежень» діє з 01.11.2020 до 30.11.2020.

 

  • Які пільги надані платникам єдиного податку І та ІІ груп?

 

Ставки 0% фізичним особам-підприємцям, відповідно до видів господарської діяльності (додаток 4 до рішення), що підпали під дію обмежень, передбачених пунктом 15 Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2», зі змінами.

 

  • Чи потрібно подавати заяву на перерахунок ставки єдиного податку до податкових органів?

 

Перерахунок здійснюється міськими податковими службами відповідно до видів господарської діяльності, зазначених у додатку 4 рішення, що підпали під дію обмежень.

 

  • Чи будуть здійснюватися перевірки з додержання законодавства про працю департаментом соціальної політики виконкому Криворізької міської ради?

 

Даним рішенням призупинено на термін з 01.11.2020 по 30.11.2020 проведення інспекційних відвідувань за додержанням законодавства про працю фахівцями інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради. Натомість, ці працівники активізують профілактично-роз’яснювальну роботу з питань додержання законодавства про працю для суб’єктів господарювання.