Головна Всі новини за 2020 рік листопад місяць

Підвищуємо кваліфікацію та вдосконалюємось, щоб якісно надавати послуги криворіжцям

Підвищуємо кваліфікацію та вдосконалюємось, щоб якісно надавати послуги криворіжцям

Дата публікації:24 листопада 2020 р.

Адміністратори Центру адміністративних послуг «Віза» постійно підвищують свій професійний рівень, здобувають нові та постійно вдосконалюють вже набуті знання. У понеділок в Центрі «Віза» пройшов черговий тренінг для адміністраторів. Хоча в арсеналі адміністраторів наявні головні інструменти роботи – інформаційні та технологічні картки послуг, але кожна сфера (бізнес, нерухомість, земельні питання, будівництво) мають свою специфіку та законодавство. Тому поновити знання або обговорити питання замовників, що супутньо виникають під час надання послуг, важливо. Традиційним вже стало обговорення між адміністраторами  нестандартних ситуацій, правових колізій та підстав, що стали причиною відмови у наданні послуг. Адже для нас пріоритетом є надання якісних адміністративних послуг.

 А ще адміністратори Центру «Віза» долучилися до національного тестування (на онлайн платформі Дія. Цифрова освіта) та отримали електронні сертифікати, які засвідчують відповідний рівень цифрової грамотності.

На початку року Центр «Віза» увійшов у пілотний проєкт єМалятко.          І вже 2054 сімей скористались цією комплексною послугою. Та професійний рівень адміністратори нещодавно мали підтвердити. Міністерством цифрової трансформації України було проведено індивідуальне тестування, що стало доступом до надання комплексної послуги єМалятко і цей доступ мають всі адміністратори Центру «Віза». Отже, тести успішно складено.

 

Ми працюємо для Вас!