Головна Всі новини за 2020 рік жовтень місяць

ЯК ОТРИМАТИ АКТ ОБСТЕЖЕННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ТА В ЯКИХ ВИПАДКАХ ВІН ПОТРІБЕН ?

ЯК ОТРИМАТИ АКТ ОБСТЕЖЕННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ТА В ЯКИХ ВИПАДКАХ ВІН ПОТРІБЕН ?

Дата публікації:28 жовтня 2020 р.

Місто Кривий Ріг - мальовниче сучасне місто, яке  неможливо уявити без зелених насаджень, які мають велике значення в житті людини. Але, коли потрібно знести сухостій чи аварійне дерево, відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006року № 1045, необхідно отримати акт обстеження земельної ділянки на наявність зелених насаджень та визначення їх стану та відновної вартості.

Крім того, при передачі земельних ділянок з комунальної власності у приватну власність громадянами обов’язково сплачується відновна вартість зелених насаджень, розташованих на цій земельній ділянці (крім відновної вартості зелених насаджень, посаджених (створених) власноруч). У цьому випадку також необхідно отримати акт обстеження земельної ділянки на наявність зелених насаджень.

Компетентний орган виконкому відповідної районної у місті ради утворює комісію з питань обстеження земельної ділянки та визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості,  та складає відповідний акт.

Послугу з обстеження земельної ділянки на наявність зелених насаджень можна отримати в Центрі адміністративних послуг «ВІЗА» (його територіальних підрозділах).

З пакетом потрібних документів можна ознайомитись на вебпорталі  ЦНАПу http://viza.kr.gov.ua в розділі «послуги/послуги районних у місті рад» та звернутися до найближчого до Вас офісу «Візи».

Ми чекаємо на Вас за адресами:

- Головний офіс у Металургійному районі, площа Молодіжна буд. 1;

- Тернівський район, вулиця Короленка   буд. 1А, каб. 126;

- Покровський район, вулиця Шурупова буд. 2, каб. 113;

- Саксаганський район, вулиця Володимира Великого буд. 32, каб. 119;

- Довгинцівський район, вулиця Дніпровське шосе буд. 11, каб. 102;

- Центрально-Міський район, вулиця Староярмаркова буд. 44;

 

- Інгулецький район, проспект Південний буд. 1;

 

         

Нагадуємо, прийом замовників послуг ведеться виключно за попереднім записом до електронної черги, дотримуючись заходів із запобігання поширенню COVID-19 та умов карантину, з понеділка по п’ятницю з  08.00 до 15.30 з перервою з 12.30 до 13.00, головний офіс - кожна 4-а субота місяця з 9.00 до15.30.

 

Записатися на прийом можна:

- скориставшись сторінкою «Електронна черга» -«Попередня реєстрація» вебпорталу Центру «Віза»  або мобільним застосунком «Попередня реєстрація в електронній черзі Центру адміністративнихпослуг «Віза», безкоштовно завантаживши його в GooglePlay за посиланням https://cutt.ly/ey7BNo5 або за допомогою QR-коду;

-  зателефонувавши на «Гарячу» лінію 0-800-500-459 (безкоштовно).

 

 

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
viza@kr.gov.ua,