Головна Всі новини за 2020 рік жовтень місяць

«ГАРЯЧІ ПИТАННЯ» криворіжців на «КОНТАКТ-ЦЕНТР 1520»

«ГАРЯЧІ ПИТАННЯ» криворіжців на «КОНТАКТ-ЦЕНТР 1520»

Дата публікації:23 жовтня 2020 р.

(коментує управління транспорту та телекомунікацій виконкому

Криворізької міської ради)

 «Гарячим питанням» криворіжців за період роботи «Контакт-центру» у сфері транспорту є організація роботи пасажирського транспорту у вечірній час

Підвищення якості пасажирських перевезень та доступність їх для мешканців міста - ключовий напрямок роботи міської ради та її виконавчого комітету.

До міського голови Юрія Вілкула звернулися мешканці житлового масиву        Інгулець щодо координації графіків руху швидкісного потягу Інтерсіті №740/739 сполученням «Київ – Кривий Ріг – Київ» та міського автобусного маршруту №302.

Так, для зручності гостей та мешканців міста комунальним підприємством був переглянутий та скоординований розклад руху міського автобусного маршруту №302 «Автостанція Інгулець – пл. Визволення» з часом прибуття швидкісного потягу Інтерсіті №740/739 сполученням «Київ – Кривий Ріг – Київ» на залізничну станцію Кривий Ріг (зупинка громадського транспорту «Червона»).

Починаючи з 21.10.2020 року міський автобусний маршрут №302 відправляється від зупинки громадського транспорту  «станція Кривий Ріг» об 23 год 10 хв як у напрямку АС «Інгулець» так і 173 кварталу.

Міська влада продовжує роботу над покращенням роботи громадського транспорту під час карантинних обмежень, особливо у пізню годину доби.

З новим розкладом руху можна ознайомитись на Криворізькому ресурсному центрі та в салонах автобусів.