Головна Всі новини за 2020 рік жовтень місяць

Визнано переможця конкурсу проєктів зі створення нових робочих місць!

Визнано переможця конкурсу проєктів зі створення нових робочих місць!

Дата публікації:23 жовтня 2020 р.

У місті понад 3 роки суб’єктам господарювання, у рамках заходів міської Програми сприяння розвитку підтримки малого та середнього підприємництва, з міського бюджету надається фінансова підтримка шляхом часткової компенсації у розмірі 75% від суми фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом за створення нових робочих місць.

За цей період до 100 суб’єктів господарювання взяли участь у конкурсі; збережено та працевлаштовано на робочі місця понад 180 найманих працівника, з них - на 54 нових робочих місця; переможцям конкурсу, яким термін виплати часткової компенсації наступив, надано з міського бюджету кошти на загальну суму понад 300 тис. грн, 5 суб’єктів господарювання за кількома договорами з банківськими установами двічі брали участь у конкурсі.

21.10.2020 комісією з відбору проєктів зі створення нових робочих місць, відповідно до вимог рішення виконкому міськради від 23.05.2017 №253 «Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва», зі змінами, визнано фізичну особу-підприємця Нікітіна Д.О. переможцем конкурсу проєктів зі створення нових робочих місць, який задекларував створити 1 нове робоче місце.

У рамках заходів міської Програми сприяння розвитку підприємництва до 2020 року (рішення міської ради від 21.12.2016 №1173, зі змінами), переможцю конкурсу надається часткова компенсація в розмірі 75% від суми фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом через 6 місяців з моменту створення нового робочого місця, за умови його збереження.