Головна Всі новини за 2020 рік жовтень місяць

ДАЙДЖЕСТ ДІДЖИТАЛ-МЕСЕДЖІВ У НАГОДІ КРИВОРІЖЦЯМ

ДАЙДЖЕСТ ДІДЖИТАЛ-МЕСЕДЖІВ У НАГОДІ КРИВОРІЖЦЯМ

Дата публікації:16 жовтня 2020 р.

Кожної п’ятниці, за традицією, ВАША DIGITAL «ВІЗА» готує для Вас дайджест найцікавіших діджитал-меседжів тижня, тож і сьогодні не будемо порушувати традицій.

Пройшло майже 2 тижні з моменту презентації оновленої версії «Дія 2.0» та вже є перші результати роботи. Сьогодні на онлайн-брифінгу Перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб розкаже про розвиток електронних послуг в Україні та подальші плани Міністерства (перегляд трансляції можливий на ютуб каналі КМУ та на офіційній сторінці Мінцифри у Facebook: https://www.facebook.com/eGovernanceUkraine/).

Найреволюційнішим оновленням «Дія 2.0» став цифровий шеринг документів. Українці першими в світі отримали таку можливість і відтепер, наприклад клієнтам банків, які мають електронний паспорт у застосунку Дія, більше не потрібні паперові документи для підтвердження своєї особистості. Також ця послуга наразі працює і у відділеннях Нової пошти, тож отримувати посилки стало ще простіше. До речі, кожне використання цифрового документа відображається у системі і не може бути використано повторно. ВАШ ЦЕНТР «ВІЗА» вже на початку грудня 2020 року планує запустити обслуговування замовників послуг через використання цифрового шерингу документів, тож завантажуйте мобільний застосунок «Дія» та користуйтесь всіма його зручностями.

Крім того, Центр «Віза» має свої зручні мобільні застосунки - «Ваш Центр «Віза» та «Попередня реєстрація в електронну чергу Центру адміністративних послуг «Віза», які покликані надати кожному бажаючому доступ до «Візи» у форматі 24/7. Наші застосунки дають можливість переглядати останні новини, зареєструватися в електронній черзі на прийом до адміністратора, що особливо актуально в період карантину, отримати повну інформацію щодо послуг від народження до пенсії: оформлення допомоги при народженні чи біометричного паспорту громадянина України, пенсійного посвідчення чи субсидії, реєстрації місця проживання, бізнесу чи нерухомості та багато іншого лише натиснувши на іконку мобільного застосунку. Вони завжди доступні для безкоштовного завантаження та вже є у гаджетах багатьох криворіжців, як вірні помічники та путівники у світі адміністративних послуг. Більш детальну інформацію про мобільні застосунки Центру «Віза» із сервісом швидкого переходу за допомогою QR-коду Ви можете знайти на вебпорталі Центру адміністративних послуг «Віза» у розділі «ВІЗА МОБІЛЬНА».

Цього тижня Міністерство цифрової трансформації України анонсувало, що у співпраці та за підтримки ПРООН в Україні буде створено Лабораторію інновацій Policy Lab ver 1.0, головною метою якої є впровадження інноваційних методів пошуку та впровадження рішень у державному секторі. До Policy Lab ver 1.0 увійдуть три консультанти з питань інновацій. Робота первинної експертної групи з 3-х експертів Лабораторії включатиме:

-          надання консультативної підтримки та робота з Big Data — даними опитувань або аналізом результатів фокус-груп та, потенційно, великими даними від бізнесу;

-          тестування ідей і рішень, щоб з’ясувати, що працює, а що ні, коли йдеться про вирішення складних проблем;

-          мобілізацію партнерських відносин

Ознайомитись з детальними вимогами до експертів та заповнити заявку на вакансію експерта можна за посиланням https://cutt.ly/Hgf4Ns1.

Вже наступного тижня вся країна прийматиме участь у місцевих виборах і для того, щоб ця подія не стала для Вас неприємною несподіванкою, на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта розміщено чотири освітні серіали, присвячені місцевим виборам – «Кандидат», «Виборець», «ТВК. Про роботу територіальних виборчих комісій» та «ДВК. Про роботу дільничних виборчих комісій». Переглянувши ці серіали, Вам відкриються всі тонкощі проведення цьогорічних місцевих виборів, адже вони відбудуться за новими правилами.

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління

та чекайте на наступні дайджести від ВАШОЇ DIGITAL «ВІЗИ»

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/