Головна Всі новини за 2020 рік вересень місяць

Контакт-центр 15-20 – лайфхаки для криворіжців. Або що можна зробити у кілька кліків.

Контакт-центр 15-20 – лайфхаки для криворіжців. Або що можна зробити у кілька кліків.

Дата публікації:28 вересня 2020 р.

Лайфхаки  річ  корисна. Знаходите потрібний, радієте, але часто буває так, що  він швидко зникає з памяті. Тільки все це не про наш Контакт-центр!

Контакт-центр 15-20 це проєкт Криворізького міського голови Юрія Вілкула, що спеціально створений для зручності кожного криворіжця! Він дуже простий у використанні. Всього декілька кліків  - і Ви відкриваєте свій кабінет в Контакт-центр для роботи з нами!

Про всяк випадок розкажемо кілька «секретів».

Все просто! Заходите на сайт https://spilkuisia.kr.gov.ua/, реєструєте кабінет і формуєте заявку. Після збереження заявка автоматично протягом хвилини потрапляє до виконавця. А де ж корисний лайфхак спитаєте Ви? Ми не забули – це позначки на карті!

Що ж то за позначки такі, і чому взагалі їх треба помічати, адже звичайну адресу Ви вже ввели. Давайте розбиратися разом.

Помітка на мапі потрібна для того, щоб виконавець точно знав місце проблеми і швидко вирішив її.

Обирайте тему питання, натискайте на піктограмму, додавайте текст і ОБОВ'ЯЗКОВО вказуйте адресу на мапі. Так виконавець точно знатиме, в якому саме місці є проблема.

 

 

 

 

 

І на сам кінець, ще один лайфхак! Не забудьте завантажити фото проблеми. Це точно не залишить їй шансів на виживання! А Ви зможете перевірити чи й справді вона вирішена, коли виконавець завантажить фото після вирішення.

 

І це працює:

     

 

Контакт-центр 15-20 – це зручно, просто і корисно!