Головна Всі новини за 2020 рік вересень місяць

Зупинимо COVID-19 разом!

Зупинимо COVID-19 разом!

Дата публікації:25 вересня 2020 р.

Створення безпечного простору при отриманні адміністративних послуг – найважливіша задача у роботі ЦНАПу в умовах карантину. Щодня ми дбаємо, щоб мешканці та гості міста отримували якісні, у повному обсязі,  адміністративні послуги.  В умовах адаптивного карантину прийом суб’єктів звернень у Центрі «Віза»  здійснюється виключно за попереднім записом в електронну чергу.  При зверненні заявник  повинен мати респіратор чи захисну маску та дотримуватись дистанції (не менше 1.5 м). І ми вдячні криворіжцям за розуміння.

Карантин не заважає нам працювати, а навпаки – дає нам змогу згуртуватися та показати якісний результат! За період карантину (з 12.03), в офісах послуг органів місцевого самоврядування  отримано більше 210 тисяч суб’єктів звернень! Відтак, статистика звернень заявників до офісів ЦНАПу «Віза» збільшилась, навіть у порівнянні з кількістю звернень до карантину:

Одним із найактуальніших питань для замовників послуг є інформація про готовність результату послуги. За час карантину в Центрі адміністративних послуг «Віза» накопичилося 2307 готових результатів послуг. Для зручності наших відвідувачів ми щоп’ятниці розміщуємо реєстри готових результатів послуг, у тому числі щодо: 

  • земельних питань – 729;
  • дозвільних процедур – 286;
  • оформлення паспортів– 344;
  • послуг виконкомів районних у  місті рад – 235;
  • реєстрації нерухомості – 172;
  • реєстрації бізнесу – 196;
  • питань архітектури – 167;
  • пакетних послуг – 123.

 

Важливо! На час карантину змінився  графік роботи Центру «Віза», його територіальних підрозділів із замовниками послуг : з 08.00 до 15.30 щоденно (крім вихідних та святкових днів) та в 4-ту суботу кожного місяця (у Головному офісі на пл.Молодіжна, 1), перерва з 12.30 до 13.00 .

Інформацію про готовий результат послуг можна отримати онлайн в електронному кабінеті на вебпорталі ЦНАПу «Віза»:

 Крок 1 перейти в розділ «Мій кабінет»: http://viza.kr.gov.ua/#/login;

Крок 2 авторизуватися зручним способом (BankID. КЕП. MobileID);

Крок 3 переглянути стан своїх звернень.

               

 

Ми працюємо для Вас!

 

Контакти Центру адміністративнихпослуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)
e-mail: viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua/