Головна Всі новини за 2020 рік вересень місяць

Про рішення для ЦНАПу «Віза» із засідання міської ради 23.09.2020

Про рішення для ЦНАПу «Віза» із засідання міської ради 23.09.2020

Дата публікації:25 вересня 2020 р.

Сьогодні на сесії міської ради прийнято рішення щодо внесення змін до Переліку адміністративних, інших публічних послуг, що надаються через ЦНАП «Віза», а саме:

- з метою забезпечення доступу громадян до адміністративних послуг соціального характеру -  у пакетну  послугу  за життєвою ситуацією «Народження дитини»  додано послугу  – грошова компенсація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (суб’єкт надання – відповідний виконавчий орган районної в місті ради)

-   у зв’язку зі змінами  законодавства  у сфері  оренди державного та комунального майна виключено послуги з укладання договорів оренди об’єктів комунальної власності міста  ( в.т.ч. на новий термін).

Відповідно до  Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483,  договори оренди мають укладатись після реєстрації  потенційного орендаря в електронній торговій системі (ЕТС).

 

Довідково, ЦНАП «Віза» через свої офіси надає мешканцям міста 429 публічних, в тому числі адміністративних послуг.

З повним переліком послуг можна ознайомитись на веб-порталі Центру адміністративних послуг «Віза»:  http://viza.kr.gov.ua/#/infopages/poslygi/perelik_poslug

 

 

 

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)

e-mail: viza@kr.gov.ua

                                                                                                                                                             http://viza.kr.gov.ua

23 вересня 2020