Головна Всі новини за 2020 рік вересень місяць

Криворіжці! Ваш паспорт – документ, який дасть Вам змогу реалізувати право голосу на виборах 2020

Криворіжці! Ваш паспорт – документ, який дасть Вам змогу реалізувати право голосу на виборах 2020

Дата публікації:25 вересня 2020 р.

Невдовзі в Україні відбудуться місцеві вибори, саме час потурбуватися про паспорт громадянина України, який є основним документом для реалізації права голосу та підставою для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях громадянам, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списків виборців.

 

Важливо, щоб кожен громадянин України зміг реалізувати своє право голосу, тому при досягненні 25- чи 45-річного віку, необхідно вклеїти фото до паспорта-книжечки або обміняти його на паспорт у вигляді ID-картки.

У період карантину оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки чи вклеїти актуальне фото у паспорт-книжечку при досягненні 25- чи 45-річного віку можна у будь-якому паспортному офісі Центру «Віза», незалежно від місця реєстрації.

 

 Нагадуємо, що паспортні офіси Центру «Віза» працюють завдяки проєкту міського голови  Юрія  Вілкула - «Паспортний офіс «Візи» - кожному району Кривого Рогу» та розташовані у всіх районах міста (в Інгулецькому – 2). В них можна комфортно та зручно отримати послугу з оформлення біометричного паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Прийом замовників послуг здійснюється за  попередньою реєстрацією, яку можна здійснити:

 

або скориставшись QR-кодами:

 

  • мобільного застосунку «Попередня реєстрація»  

 

  • попередньої реєстрації через вебпортал Центру «Віза»

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

  http://viza.kr.gov.ua/