Головна Всі новини за 2020 рік вересень місяць

БЛАГОСЛОВИТЬ ГОСПОДЬ ВАС ТА РАДУ МІСТА ЗА ЦЕ РІШЕННЯ!

БЛАГОСЛОВИТЬ ГОСПОДЬ ВАС ТА РАДУ МІСТА ЗА ЦЕ РІШЕННЯ!

Дата публікації:24 вересня 2020 р.

(«Контакт-центр Кривий Ріг» набуває популярності у мешканців)

Так починається подяка міському голові Юрію Вілкулу від мешканки Ц. Інгулецького району за рішення міської ради, прийняте у цьому році, щодо бюджетної компенсації за комунальні послуги 1000 грн. криворіжцям, які проживають у комунальних гуртожитках. Може  ця сума не помітна для декого, а от для мешканців гуртожитків вона  суттєва. На сьогодні її одержали 90% мешканців (31) комунального гуртожитку і оформлення компенсації продовжується .

Взагалі – це непоодинока  подяка, яка надіслана  міському голові за  ініціативи з соціального захисту мешканців, які були реалізовані  та реалізуються у цьому році вперше, у тому числі:

-         багатодітні сім’ї (по 1000 грн. на кожну дитину);

-         особи з інвалідністю з дитинства (по 3000 грн. кожному);

-         діти з інвалідністю - збільшено допомогу вдвічі (з 5 000 до

10 000  грн.);

-         виплати добровольцям, репресованим, дітям, які постраждали внаслідок військових дій та  від  збройних конфліктів тощо.

Звісно, цим коштом можна було заасфальтувати дорогу, купити новий тролейбус або ще щось – але в скрутний час допомога тим, хто й потребує найбільше - є головним питанням влади.

Контакт-центр опрацьовує слушні  пропозиції від криворіжців щодо соціального захисту, бо без зворотного зв’язку з громадою не може бути ефективних рішень.