Головна Всі новини за 2020 рік вересень місяць

ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО ЦЕНТРУ «ВІЗА»: ІНФОРМУЄМО ПРО НОВАЦІЇ

ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО ЦЕНТРУ «ВІЗА»: ІНФОРМУЄМО ПРО НОВАЦІЇ

Дата публікації:21 вересня 2020 р.

Сьогодні у Центрі «Віза» видача посвідчення водія користується попитом серед громадян. За девять місяців роботи сервісу «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО» вже майже 190 водіїв отримали посвідчення через наш Центр «Віза».

Центр «Віза» традиційно інформує про зміни у законодавстві для того, щоб Ви, шановні замовники, разом з нами завжди тримали руку на пульсі подій.

Кабінет Міністрів України 16 вересня 2020 року схвалив постанову про затвердження зразків бланків і технічних описів бланків національного та міжнародного посвідчень водія, а також свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Цією постановою нові бланки повністю адаптовані до міжнародних вимог. Новий зразок також на пластиковій карточці. Він тримовний (українською, англійською, частина – французькою мовами), тобто він дійсний практично на території всієї Європи і в багатьох країнах світу. Серед важливого, на посвідченні пропонується прописати групу крові водія, щоб у випадку непередбачуваних ситуацій лікарі могли надати невідкладну допомогу і чітко знали параметри людини, яка потребує такої допомоги. Також будуть вказані дані про згоду на донорство або незгоду.

Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу - документ, який повністю відповідає міжнародним вимогам. Він передбачає додавання позначки щодо відповідності авто екологічним нормам «Євро-2» - «Євро-6» або іншому рівню.

Також до нових бланків додано електронний чип (аби запобігти підробкам документу). 

Постановою передбачено, що національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано.

Посвідчення нового зразка почнуть видавати не одразу, а через шість місяців після публікації відповідної постанови. Орієнтовно це друга половина березня або квітень 2021 року.

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/