Головна Всі новини за 2020 рік серпень місяць

АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН вивчає думку криворіжців – споживачів послуг

АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН вивчає думку криворіжців – споживачів послуг

Дата публікації:4 серпня 2020 р.

На сервісі «АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН» вебпорталу Центру адміністративних послуг «Віза», в рамках визначення вектору цифрової трансформації, досліджується  думка мешканців щодо того, якими електронними сервісами криворіжці хотіли б користуватися найближчим часом та в якому форматі.

На сьогодні участь у дослідженні прийняли 266 «АКТИВНИХ ГРОМАДЯН». На думку респондентів найактуальнішими е-сервісами за 5-ти бальною шкалою є управління відходами, електронна черга на земельні ділянки учасникам АТО, ООС та система енергоменеджменту. Також, опитані вважають, що найдоцільніше впроваджувати електронні сервіси в таких сферах життєдіяльності, як землекористування (25,9%), транспорт (17,2%), містобудування (14,9%).

Участь в опитуванні можна взяти вдома, на роботі, за місцем перебування в режимі 24/7 за посиланням: https://cutt.ly/6yFqrw2 або скориставшись сервісом «АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН» вебпорталу Центру «Віза» чи мобільним застосунком «Ваш Центр адміністративних послуг «Віза».

Якщо у Вашому мобільному пристрої є мобільний застосунок для сканування QR-коду, наводимо його нижче для можливості взяти участь в дослідженні.  

 

 

Ми працюємо для Вас!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/